Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen mik a legjobb nyitó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mik a legjobb nyitó megszólítások?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a legjobb nem a "szia hogy vagy", "mi járatban", meg hasonlók, hanem pl. nyílt kérdések, amik után elgondolkozik kicsit, felkelti a figyelmét. Kinek mi jött be, hogy keltitek fel a másik figyelmét? Nem komoly kapcsolatot keresek amúgy. Csak furcsa hogy jobbra húz aztán meg vagy nem válaszol vagy elég hamar "elfelejt" visszaírni, akár pár mondat után. 29F.

2017. dec. 20. 12:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem ha valaki elvárja, hogy te legyél a saját udvari bolondja, és 5 képből meg két mondatból kitaláld, hogy őt mi szórakoztatja, érdekli, akkor azzal nem biztos, hogy érdemes foglalkozni.

És nem, nem fura. Rajtad kívül rengeteg pasival match-el, és nyilván a legjobbal fog legtöbbet csevegni.

2017. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

én írok egy sziát/hellót.

Ha nem veszi a fáradtságot, hogy válaszoljon, az nekem is egy jó szűrő

2017. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
A legjobb nyitólépés a gyalog az e4-re.
2017. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
szezám tárulj
2017. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%

"én írok egy sziát/hellót.

Ha nem veszi a fáradtságot, hogy válaszoljon, az nekem is egy jó szűrő"


Én az ilyenre nem válaszolok. Egy sziára mit lehet? Hogy szia? És akkor örökre oda-vissza köszöngetünk? :)

2017. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Okes de akkor mire valaszolsz?
2017. dec. 20. 13:12
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
"Van egy rakat pénzem. Segítesz elkölteni?"
2017. dec. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Mi volt a legutolsó dolog, amit legelőször csináltál életedben?

"Niki, képzeld!" és akkor valami kamu. Volt egy ugyan olyan bármid, mint amit épp látsz a képén a háttérben. Teljesen mindegy, mi az, bútor, váza, stb. A lényeg, hogy legalább párszor vissza írjon. A szia mizut küld mindenki, ( akár 40-50 ember ) arra immunis lesz.

2017. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%

@5 - te nem vagy valami rutinos beszélgetőpartner, mi? Képzeld, egy szia-szia után nem egy újabb szia következik.


A szűrőm jól működik, például téged megfog : )

-2-

2017. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

#9: AKkor minden rendben van :)

Az én szűröm a "szia" és társai.

2017. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!