Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen mik a legjobb nyitó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mik a legjobb nyitó megszólítások?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a legjobb nem a "szia hogy vagy", "mi járatban", meg hasonlók, hanem pl. nyílt kérdések, amik után elgondolkozik kicsit, felkelti a figyelmét. Kinek mi jött be, hogy keltitek fel a másik figyelmét? Nem komoly kapcsolatot keresek amúgy. Csak furcsa hogy jobbra húz aztán meg vagy nem válaszol vagy elég hamar "elfelejt" visszaírni, akár pár mondat után. 29F.

2017. dec. 20. 12:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#20 Nem csüggedek értem én, nem is kezdeményező jellegű volt a hozzászólásom. :) Badooról még rosszabb tapasztalataim vannak :D
2017. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#21

Az én tesóm badooról nősült, és én is onnan találtam meg életem párját. Sok volt a hülye, de kitartottam. :)

2017. dec. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
#22 Ha megtaláltad életed párját akkor megérte! Én sajnos nem vagyok ennyire kitartó és nem is nagyon hiszek a netes társkeresésben. Persze nem lehetetlen mint a Te példád is mutatja csak ennyi hülyéhez nincs türelmem :D Becsüld meg a normális embereket :)
2017. dec. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!