Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen mik a legjobb nyitó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mik a legjobb nyitó megszólítások?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a legjobb nem a "szia hogy vagy", "mi járatban", meg hasonlók, hanem pl. nyílt kérdések, amik után elgondolkozik kicsit, felkelti a figyelmét. Kinek mi jött be, hogy keltitek fel a másik figyelmét? Nem komoly kapcsolatot keresek amúgy. Csak furcsa hogy jobbra húz aztán meg vagy nem válaszol vagy elég hamar "elfelejt" visszaírni, akár pár mondat után. 29F.

2017. dec. 20. 12:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Akik az előző oldali jó tanácsokat írták, azokra kíváncsi vagyok, hogy mennyit dugtak Tinderről. Mióta felrakták, mennyi idő alatt, stb.
2017. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
A lányoknál a "szia" már egy szűrő? Már vissza se írtok erre se? Durva
2017. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudom én, ha Esztinek hívják, akkor ez:

-"Szia, de szép vagy Móni!"

-"Nem Móni vagyok."

-"Tudom, de szép se."

2017. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A "Szia" és az azt követő "mizu?" szövegekre én is immunis vagyok.

Egész sokan kezdeményeznek egy egyszerű köszönéssel. Konkrétan 3 embernek írtam ilyenre vissza, de csak azért, hogy megkérdezzem milyen sikerességgel válik be ez a szöveg (y picit b***ogatni őket), de már elkönyveltem őket nem hozzám kompatibilis lánykáknak.

Valami vicces dologgal szerintem előnyös nyitni.

pl: "X kép van rólad, és a biod is hiányzik, hogyan is írhatnék rád így valami vicces szöveggel" , " "Csevegj a pároddal", ezt a képed alól másoltam ki, de legalább nem #szijamizu".

Ezekhez hasonlókat tényleg csak akkor szoktam, amikor van 2 képe a csajnak és bio sincs.

21f

2017. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ha nem komolyat keresel, csak annyi a dolgod, hogy írsz valami sablont, ami illedelmes, de egyértelmű és minden matchelt párodnak elküldöd, akinek a leírásában nem szerepel, hogy komolyat akar. Nekem szerepel, ezért vagy nem írok, vagy elküldöm az anyjába az illetőt, de ez pl egész korrekt volt erre a célra, ettől függetlenül:

[link]


Ha dugni akarsz, akkor ne tedd a fejed és ne húzd sem a magad, sem más idejét frappáns szövegecskékkel. Akkor van értelme beszélgetni, ha mindkét félnek ugyanaz a célja vele. Én legalábbis nyomorék dolognak tartom, ha valaki nekiáll bratyizni, miközben elvileg tisztában van vele, hogy nem vagyok kíváncsi futókalandra, ő meg csak arra kíváncsi.

2017. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"pl: "X kép van rólad, és a biod is hiányzik, hogyan is írhatnék rád így valami vicces szöveggel" "


Ezt egyszer bejátszottam, instant unmatch lett belőle :D de legalább nevettem egy jót (de tényleg, sajnálja a fene az ilyet).

2017. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer matcheltem egy lánnyal akinek nem volt kint képe és beírtam neki, hogy "mi ez a képtelenség?" abból is instant unmatch lett de poénnak jó volt. (annak ellenére, hogy sz@r volt :D )
2017. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#17

Nekem ez pl bejött volna. :D

2017. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#18 akkor nagy kár, hogy nem veled matcheltem :P
2017. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#18

Két hibája van a dolognak: én a badoot használtam, meg már nem is használom, mert van párom. :) De ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem kell csüggedni, van, aki bírja a nyomi szóvicceket. :D

2017. dec. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!