Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen pasikkal tudnék összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasikkal tudnék összejönni, ha az alakom nagyon jó, arcra viszont inkább közepes vagyok?

Figyelt kérdés
Legalábbis szerintem közepes, sokak szerint szép vagyok.

2018. jan. 15. 08:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Mindenfélével.
2018. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem az arc a lényeg meg az alak, hanem az,hogy belül milyen vagy, milyen a szellemiséged, milyen a műveltséged, milyen a kisugárzásod. Hiába lennél szép, ha buta, műveletlen lennél, akkor csak hozzád hasonló színvonalúval tudnál összejönni.Szóval olyanokkal tudnál összejönni, amilyen te vagy belül.
2018. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Sziasztok! Hát normális pasival. Olyannal aki intelligenciával van ellátva. Önbizalmat ad ha nem tudod el fogadni magad. Aki csak a szépségre halyt az dugni akar. Mert hisz tudjuk jól csak szívével lát az ember. Soha nem mentem külsőre. Szemek igéznek. Értelem tudás ami a lég fontosabb.
2018. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Szerintem olyan pasival tudsz összejönni amilyennel Te akarsz ez csak rajtad függ !
2018. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Tudod, bogaram, ha a külcsín az egyetlen, amit fel tudsz mutatni, akkor olyan pasival jöhetsz össze, akinek ez elég. Ha az élet egyéb területein is partner tudsz lenni, akkor viszont gyakorlatilag bárkivel.
2018. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!