Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek milyen ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen ismerkedős szöveg tetszik, ha Tinderen, vagy hasonló ismerkedős oldalon írnak rátok?

Figyelt kérdés
Milyen a jó? Mikor törlöd azonnal a beszélgetést?

2018. febr. 2. 09:55
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
83%

30# Azokon a tinderes képeken besírtam :D Tényleg ennyi jön ki ma a pasikból? :O Kérdem ezt férfi szemmel. Nem tudom mi lehet a gond, de akárkinek írtam eddig, vagy el se olvasta és persze válasz semmi, vagy csak megnézte az adatlapomat (minden ki van töltve, változatos fotók, meg jó pár sor bemutatkozónak). Ami a legérdekesebb, hogy kifejezetten nem sablon szöveggel indítok. Olyannyira, hogy még a ,,szimpatikus vagy ez meg ez alapján, van kedved ismerkedni?" szöveget se írom. Jól megfogalmazott, találó szöveget írok, de semmi... :/ Mi mást is várhatok! Tisztelet a kivételeknek (1000/1-nek)

30f

2018. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi lehet a gond...:/ Pedig én díjazom, ha valakin látom a minimális erőfeszítést. Nincs szívem nem visszaírni neki onnantól, hogy figyelt arra, amiket írtam. Nyilván ha matcheltem vele, tetszik is, szóval onnantól már csak azon múlik, mennyit tesz bele ebbe a dologba.


Őszintén sajnálom, hogy vannak lányok, akik erre immunisak. Az én dumáimra is volt srác, aki immunis volt, mikor ráírtam...:D De azért szerintem nem kellene átváltani igénytelenbe, mert x nő nem képes ezt értékelni. Legalábbis jobban belegondolva, ha valaki magafajta, értelmes társat keres, akivel jól lehet beszélgetni, már csak azért sem közelít sablonnal és már csak azért sem bánja, ha valaki nem ír vissza neki arra, amit ő jónak és kreatívnak ítélt, mikor megfogalmazta. Legalábbis nekem nem kellene olyan, aki ezt nem tudja díjazni. Pont úgy, ahogy olyan sem kell, aki nem tud mit kezdeni azzal a svédasztallal, amit odaborítottam elé az adatlapomon. Aki nem tudja használni az információt, az a legnagyobb jóindulattal sem passzol hozzám.:D De kinek mi.

2018. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Mindig úgy gondolom, hogy akik ilyen semmilyen üzeneteket írnak, azok valójában nem akarnak az illetővel ismerkedni. Nekem úgy tűnik, hogy van olyan fefogású ember, aki mindenkinek odavet egy "Sziá"-t, csak mert a tinder match listájára került, ami szerint ők elvileg "párok":)), ezért valami kötelességének tekinti, hogy írjon valamit, mégha azt se tudja miről akar beszélni.

...Csak aztán megne sértődjön, ha nem válaszolok, mert én nem írok muszájból senkinek, ha nincs amiről beszélni. Úgy állok a beszélgetéshez, hogy előre megfogalmazódik bennem, hogy mivel szeretném indítani, és akkor nem lesz tartalmatlan. Ha nem tudom, hogy miről szeretnék, akkor értelmetlennek látom, hogy csak úgy be "sziá"-zzak.

2018. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
32# Bocs,azt kifelejtettem, hogy nem tinderről hanem a badoo-ról beszéltem pl. 31-s voltam :)
2018. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Egyik negatív élményemről kérdés is íródott ide:))


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Meg másik kiábrándító élményem, amikor valaki arról írt üzenetet, hogy csak azért like-olt be, hogy megnézze visszalikeolom-e.

2018. febr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

#27 Csak ne ess abba a hibába, hogy “ártatlanokat” támadsz le korábbi csalódások miatt:D

Egyszer volt velem tinderen, hogy nem írtam és olyan üzenettel indított egy illető, amivel az eddigi tinderes csalódásait fejezte ki. Csak néztem, ehhez mi közöm volt?:D Én senkivel sem voltam passzív/bunkó, mindig érdeklődően beszélek azzal, akivel jónak látom, nem sablonozok. Nem volt mit mondanom a megnyílvánulására.

2018. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

#36

Igyekszem nem lerohanni ártatlanokat. Mikor éreztem, hogy szépen nem tudnék szólni talán ahhoz sem, aki csak "lassan felmelegedő" egy beszélgetésben, akkor hagytam abba az ottani társkeresést. Egyébként ezzel én is találkoztam, volt, aki azt kérte, meséljek, én akkor egész szelid választ adtam ("Miért tenném?"), de olyan cifra lecseszést még anyámtól sem kaptam. Hogy hercegnő vagyok, kiosztom itt a lapokat, de pakoljam szépen össze a kis paklimat és takarodjak játszadozni a jó r.hadt k.va anyámba. Vagy valami ilyesmi, azt már nem volt időm lefotózni, mert unmatchelt.

2018. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!