Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek milyen ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen ismerkedős szöveg tetszik, ha Tinderen, vagy hasonló ismerkedős oldalon írnak rátok?

Figyelt kérdés
Milyen a jó? Mikor törlöd azonnal a beszélgetést?

2018. febr. 2. 09:55
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
38%

Az a baj, hogy ti tényleg elhiszitek, hogy attól, hogy elolvastok pár könyvet és képesek vagytok 5 sort írni magatokról, különlegesek vagytok.

Az a helyzet, hogy nem, nem vagytok különlegesek. Bármelyik könyvtárban találni olyan tucatlányt, aki úgy elvan magától szállva, mint ti. Az, hogy nincs műkörmötök meg ilyen szövegeket nyomtok, teljesen lenéző stílusban, nem tesz titeket különlegessé. Sőt, elég sok férfit el is ijeszt.

Az külön fájdalmas, hogyha rátok írna egy külsőre ideális srác, akkor nem is válaszolnátok. Kiugranátok a bőrötökből fél perc alatt, annyira örülnétek neki. Miért jó itt megjátszani a dolgokat? Komolyan úgy érzitek, hogy nem jön át a soraitokból a frusztráció?

2018. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
34%

Nem különösebben érzem a frusztrációt a soraimon. De ahogy gondolod. Figyelj, én jól megvagyok magam is. Keresek kapcsolatot, de nem minden áron. A Tinder csak egy lehetőség volt nekem. Mikor megláttam, hogy nem képesek az emberek úgy rám figyelni, ahogy a volt párjaim vagy a barátaim, vagy bárki, akit méltatok annyira, hogy keressem, letöröltem. Nekem nincs szükségem fölösleges emberekre magam köré. Van elég körülöttem. Nem kapcsolat jelenleg, de majd az is lesz. Nem, nem azért, mert különlegesnek hiszem magam. És nem azért, mert el tudtam olvasni 5 könyvet a kirakatnak. Hanem azért, mert tartalmas életet élek és minden percét azzal töltöm, ami érdekel és amiben látok fantáziát, aminek látom értelmét és jövőjét. A többit olyan magasról leszarom, mint a sablonüzeneteket. Nem a kirakatnak pakolom ki az elfoglaltságaimat vagy a könyveket, amiket olvasok. Sem a tanulmányaimat. Azért pakolom ki, mert olyan embert keresek, aki tud vele mit kezdeni. Ha te nem vagy olyan, de még egy egyedi válaszra sem méltatsz... Miért érné meg nekem a saját értelmes dolgokkal töltött időmből egy ilyen felületes, igénytelen, unalmas emberre áldozni, akiről ordít, hogy nem illünk össze?


Ezen gondolkodj el.


Nem bohóckodom ilyen emberekkel és nem áldozom rájuk azt az időt, amit egyedül értelmesebb dolgokkal is eltölthetek, mert semmi értelme. :)))

2018. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
34%
Persze, eleinte én is visszaírtam mindekinek, meg szórakoztam minden ilyen bohóccal... De a sokadik után megtanulja az ember, hogy mi éri meg. A sablonokból ugyanolyan semmitmondó, unalmas beszélgetés lett, mint ahogy kezdődött. Mert normális ember nem járatja le magát ilyen kezdéssel. Én sem tettem, mikor másokra írtam. És bizony amíg vannak, akikkel normálisan el tudtunk csevegni, mégha nem is lett belőle kapcsolat, addig csak rájuk leszek kíváncsi, nem az ilyen minimalistákra. Ezek csak dugják a 3 képes, leírásnélküli karmos nőket.:)
2018. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
79%

#21 “Ti elhiszitek...”


Kik? Elég frusztrált vagy, amikor többes számba írsz, miközben csak egy válaszra reagáltál épp.

2018. febr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
62%
#21 Ilyen elven te is különlegesnek érzed magad, mert megvagy sértődve, ha nem válaszolnak neked. Pedig nem kötelező válaszolniuk.
2018. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Talán van aki nem érti azt, hogy mit jelent a "sablon üzenet" probléma. Lefestem, hogy érthető legyen:D


*lö beszélgetés*


"- Szia

- Szia

- Hogy vagy?

- Jól vagyok, és te?

- Jól

- Szia. hogy vagy?

- Jól

- Szia

(...)

- Szia

- Szia

- Szia

- Ott vagy?

- Szia"


(tinderes beszélgetések 80%-a)


Tehát nem tudom ki beszélt itt arról, hogy hűűű de különlegesnek kell lenni, nekem már az is valami, ha valakivel érdeklődünk egymás hobbijáról, tehát ezek nem nagy dolgok... Senki sem azt várja, hogy lírákat szavaljanakxD De a sziázásnak mi értelme? Főleg ha szinte 100%-ban azt tapasztalni, hogy amikor valaki így indít, akkor ott elapad a beszélgetés..

2018. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
84%

Van erről konkrétan egy 170 képes gyűjteményem. A próbálkozásaim végéről hoztam pár képet, mikor már marhára meguntam a Tindert és mindenkit oltottam inkább, aki hülye. Tudom, hogy nem épp udvarias. Tisztában vagyok vele, de az ember a 80. ilyen szar után már nehezen vagy egyáltalán nem tud kedves lenni, annyira frusztrálja, hogy ennyi hülye ember él:

[link]

(Erre inkább nem írtam semmit... Komolyan, hogy lehet valaki ennyire hülye? Vagy lusta... Ugyanaz a 10 soros bemutatkozó volt kinn, ugyanazokkal a képekkel, a csatolt instával...) De van itt még:

[link]

[link]


A végére már a leírásomban volt, hogy sablont-kérlek-ne. Ebből meg ez született:

[link]


És nagyjából itt töröltem magam, mert ennek semmi értelme. Volt 1-2 tök jó beszélgetés, amibe ők is annyit beletettek, mint én, meg mint amennyi a leírásomban és a profilom kialakításában volt. Ezt leszámítva a Tinderes emberek többsége egy darab fantáziátlan, unalmas fos.

2018. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
56%

27

Sírok:DDDDDDDDDDDDDDD

Azt hittem h csak nekem nincs szerencsém ezekkel a véglényekkel.

2018. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

#27 Megértelek:) bár volt már példa rá, hogy te kezdeményeztél valami témával?


Pl. Én tudom magamról, hogy azért sem vagyok szerencsés ebben, mert én sem vagyok valami jó az ismerkedés kezdeményezésében. Akivel valahogy sikerült közelebb férkőznünk egymáshoz, azzal jól elcsevegünk bármikor, de másképp én is úgy vagyok, hogy idegenekkel én sem tudom, hogy miről beszélgessek, ha ők sem vetnek fel témát, csak annyira vagyok hajlandó megnyílni másoknak, amennyire ők nekem.

Ennek az is az oka, hogy nehezen találok olyan embert, akihez közös érdeklődés fűz, tehát hiába nézem meg az insta profiljukat, a legtöbbnél már előre megérzem, hogy nem fogunk egyhullámhosszon pendülni:D ezért nem ismerkedem annyit.


A tinderhez is úgy álltam, hogy inkább mástól vártam, hogy megakarjon ismerni (szerencsére került is ilyen, olyan esetekben is, amikor épp én kezdeményeztem), de nekem is nehéz ügy volt, hogy hogyan álljak neki megismerni idegeneket, aztán lehurrogtam a tartalmatlan üzenetek nagy részét, amit kaptamxD De részben magamat is hibáztatom, ha ilyen a szerencsém.

2018. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
72%

#29

Igen, igen, volt már... Gondoltam eleinte, hogy áh, biztos nem egyszerű nekik, meg hallottam, hogy az ilyen lányok az igazi hercegnők, akik csak várják a sültgalambot... Nem tudom, nekem nem esett nehezemre kezdeményezni, 2x tök jó beszélgetés kikerekedett belőle. Az egyik srácra valami olyasmit írtam, hogy "ha elmegyünk randizni, engem is úgy fogsz etetni?", mert a képén a macskáját kínálta villán valamivel az asztalnál. :D A másik srác meg a leírásában írt valami random dolgot, hogy keresi azt a lányt, aki tud pókerezni, vagy akit meg tud tanítani pókerezni? Nem tudom pontosan. És akkor ennek ürügyén írtam rá, hogy semennyire nem értek a kártyajátékokhoz, de legalább jól járna velem vetkőzőpókerben.:D Szerencsére nem értette félre és nem nézett ribinek, tök jól eldumálgattunk. Írtam még pár srácra hasonlókkal, de vagy nekem sem írtak vissza, vagy ilyen egyszavas szart toltak, aztán meguntam, hogy több a megtérülő energia, mint a befektetett és inkább nem írtam többet. De ez a Tinder velejárója!


És ha megnézitek, annyira nem voltam szőrösszívű, sokan már a sziára sem írnak vissza. Én legalább válaszolok, jelezve, hogy igen, olvastam az üzenetet, itt vagyok és lehet igényes üzivel próbálkozni, mert nem ignorálom az illetőt. Hát... Úgy látszik, túl különc vagyok ehhez az tinderes ismerkedéshez. Eddig mindenesetre sosem volt bajom azzal, hogy felvegyem a kapcsolatot random emberekkel. Nyilván aki nem erőlteti meg kicsit sem magát és tucatnak tekint, azzal én sem tudok mit kezdeni. CSak felhúzom magam rajta.

2018. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!