Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondolnátok arról a 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok arról a 40 éves férfiról, aki folyamatosan egy 18 éves csajra nyomul?

Figyelt kérdés
A pasi nőtlen, gyermektelen telefonszerelő. A lánynak nincs pasija és most kezdi a főiskolát.

2018. febr. 13. 17:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
2%
10-es te elvagy tévedve a nők 90%-a lerottyan 40 évesen ebben igazad van, de a férfiak, akik nem kötik le magukat családdal és fiatalosan élnek azok, miért szottyadnának el? Én is 40 vagyok, de volt olyan csaj, aki 28-nak nézett és követelte a személyim! Mert nem hitte el. Bárhol leakasztanék 18 éveset, de még fiatalabbat is , de mivel legtöbbje éretlen ezért nem vonzanak engem személy szerint az ilyen fiatal lányok. A cerka meg áll, amikor nem kell még akkor is :)
2018. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%

11# Hát női szemmel egyáltalán nem látom kívánatosnak a 40-es férfiakat. Ruhában is látni, hogy egyáltalán nem olyan a teste, mint egy 25 éves férfinak.

A többség pedig egyáltalán nem sportol. Zabálja a szemetet. Lehet, hogy nincs sörhasa, de attól még véletlenül sem néz ki úgy, mint egy jó testű srác.

Igazából egy ilyen idős ugrik be, akiről azt mondom, hogy jól néz ki a korához képest. De ő pont családos.

Úgyhogy nem hiszem, hogy attól néz ki jól, hogy nem házas.

Az meg igencsak ritka, aki egy tízest letagadhat.

2018. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
12. Mondjuk én jó géneket örököltem anyukámtól ez is benne van ő sem néz ki annyinak amennyi. Ha igényes az ember, akkor még jobb is lehet, mint egy 25 éves. Mondjuk igaz a volt érettségis / egyetemi osztálytársaim közül még ketten vagyunk ilyenek, akik baromi jól tartják magukat. Milyen érdekes, hogy pont havernak meg nekem sincs felesége és gyereke se. Nálam alap a sport mivel gyerekkorom óta sportoltam, mellette egészséges életmódot is élek.
2018. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%

Szanalmasak ezek a ven phaszok.

Raadasul elobb robbanak le, mint a nok.


Fiatal lany max. a penzedert van veled.

2018. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

En 21 eves fiatal nő vagyok (szerintem mondtatom ezt)

Nekem nincs semmi vonzalom egy apukam koru ferfiban. Az teny h vannak jokepu ferfiak ennyi idosen is, de idosebb korosztalybol is. Pont ugy ahogy vannak ilyen koru csinos es igenis kivanatos nok is. Nem erzem magam naluk se tobbnek se kevesebbnek magam.

Szoval visszaterve, nem erdekelnek az ilyen koru ferfiak. Megmaradok a sajat korosztalyomnal. Igaz az en parom 29 eves, de nem az a tenyleg 30 koruli kulsovel rendelkezo pasi, hanem max 24nek nez ki.

Szerintem kicsit szokatlan ez a vonzalom egy "apja-lánya" párosnál. De ez csak az en velemenyem

2018. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%

Szánalmas.

Én ezt valamiféle betegségként látom, nem tartom normálisnak.

Ha valaha betalálja egy ilyen a lányom, nem teszi zsebre, amit kap.

2018. febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kanos.
2018. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
29%

Ahhoz, hogy valaki "szottyadt" legyen 40 évesen kb. halálra kell dohányoznia meg innia magát. Mert jóbára az alkoholfogyasztás, a dohányzás meg a gének befolyásolják azt, hogy ki mennyire ráncosodik. Nem a kor. Akik tinédzser koruk óta füstölnek, mint a gyárkémény és isznak, mint a kefekötő, úgy is néznek ki, mint az aszott gyümölcsök és nem 40 évesnek néznek ki, hanem mondjuk 60-70 évesnek. De én bőven láttam nőben is férfiben is olyan 40-50-60 éves embereket, akik 10-15 évet simán letagadhattak volna, sőt 70 évesben is láttam ilyet. Ez életmód kérdése. Hogy ki mit eszik és mennyit sportol. Arról nem is beszélve, hogy míg a hülye kis huszonéves taknyoknak annyi köze van a jó, igényes szexhez, mint kb. egy brokkolinak, addig az érettebb korosztály oda is figyel a nőre.

De ez is emberfüggő. Azért, mert egy 35-40 éves pasinak épp kisebb a szexuális igénye, nem kell messzemenő következtetést levonni avval kapcsolatban, hogy egy adott korcsoportnak épp mekkora az igénye. Látszik, hogy tele van ez az oldal is idiótákkal, akkora baromságokat tudtok összehordani néhányan, hogy nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek.

Én 35 éves kor alatti nyomorultakkal szóba se állok, nem óvónéni akarok lenni...

20/L

2018. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
93%
#18: Te egy nagyképű kislány vagy, mit akarsz a 35 feletti bácsiktól? :)
2018. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
10%
Mi van kis taknyos 19-es, savanyú a szőlő? :D
2018. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!