Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatok egy lánnyal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy lánnyal de eddig mindig én fizettem mindent. Hogy vezessem rá finoman hogy ez nem annyira fer?

Figyelt kérdés
Amugy tetszünk egymásnak de jó lenne ezt minél előbb lerendezni mert később probléma lehet belőle.
2018. febr. 15. 23:31
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat, tanultam belőlük.
2018. febr. 16. 22:51
 32/32 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el az összes választ,úgyhogy csak a kérdésre válaszolok. Szerintem amíg csak randizgattok,addig neked kell fizetni. Főleg ha te hívod meg. Szerintem ha valaki meghív valakit(nemtől függetlenül,tehát akkor is,ha pl. egy nő hív meg egy másikat),akkor abban már benne van,hogy a meghívó fél fizet. Persze mikor fizetni akar,akkor szokás ajánlkozni,hogy "majd én fizetek",de ezt meg szokás visszautasítani. Viszont hogy ha a lány hív meg téged(bár ez nem túl valószínű),akkor szerintem úgy illik,hogy ő fizet. Illetve,hogy ha már összejöttök,tehát kapcsolatban vagytok,akkor már az lenne a normális,hogy felesben fizettek,vagy hol ő,hol te. Ugyanez igaz akkor is,ha még nem jöttök össze,de mondjuk közös megbeszélés alapján(tehát nem az egyik hívja meg a másikat)mentek el valami kifejezetten drága programra. De ez csak az én véleményem...19F
2018. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!