Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatok egy lánnyal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy lánnyal de eddig mindig én fizettem mindent. Hogy vezessem rá finoman hogy ez nem annyira fer?

Figyelt kérdés
Amugy tetszünk egymásnak de jó lenne ezt minél előbb lerendezni mert később probléma lehet belőle.
2018. febr. 15. 23:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
81%
Nem gondolom, hogy ki akarna használni. Gondolom nem wellnessezni viszed, meg a Gundelba vacsorázni és nem drága programokat szervezel. Ha ilyen helyekre járnátok és abba nem akarna beleadni, akkor mondanám, hogy kihasznál. De pl.heti 1x egy 400 forintos kávé nemfizetésével nem lesz sokkal beljebb.
2018. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

#19

Ha már járunk sokkal mélyebben a pénztárcámba nyúlok mert neki nyilván többmindent megadok mint valakinek akivel "csak" randizok.

2018. febr. 16. 11:30
 23/32 anonim ***** válasza:
74%
Legyél nagyvonalú. Ne kicsinyeskedj. A férfi fizessen, utána ha rendben lesz minden, busásan meg fog térülni minden kiadásod
2018. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, ez az "eddig mindig én fizette mindent", ez mit takar amúgy, konkrétan?
2018. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
83%

"nem csak arra megy hogy parszor randizunk és kihasznál ameddig teheti"


Kérdező, de most mi az a marha nagy kihasználás? Egy hotdog? Egy gyros pitában? Egy mozijegy? Vagy mi?

2018. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
16%

11-est akár én is írhattam volna.

Engem se hagytak soha fizetni. Első randin nem csak kávé volt, hanem annyira jól eldumáltunk, hogy ott ért minket az ebédidő egy plázában (azért pláza, mert nyár volt és 40 fok kint, bent meg légkondi). Na szóval, ő felvetette, hogy ebédeljünk meg. Sorban álltunk a kajáért, elővettem a pénztárcámat, de azt mondta, hagyjam, fizeti a részemet. Utána még volt pár randi, soha nem hagyott fizetni. Ezt egy 5 hónapos együttjárás követte, mindig ő fizetett, tankolást is, mozit is, gofrit, pizzát.

Következő kapcsolatom (ő most a vőlegényem), első két randi kávé volt és nagy beszélgetések. Aztán pizzázni mentünk, aztán koktélozni. Mindig elővettem a pénztárcámat, de nem hagyta soha, hogy fizessek. (Amúgy egyetemre járok nappalin). Azóta is mindent ő fizet, nyaralást, repjegyet, wellnesst.

De ez más téma, egy év múlva házasodunk, utána én is dolgozni fogok, nem is ez a lényeg.

Viszont bármi bárhogy alakulna az életben, én már egy olyannal, aki kezdetben fillérb...szó, nem akarnék egy levegőt szívni. (22/L).

2018. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
83%

"Ha már járunk sokkal mélyebben a pénztárcámba nyúlok mert neki nyilván többmindent megadok mint valakinek akivel "csak" randizok."


Az a baj, hogy ezzel cseszed el, hogy járás legyen belőle.


Amúgy nem igaz, hogy van, aki nem érti ezt a kicsinyes fillér...b...szást.

Ez nekem, hogy randin fizet a pasi (nyilván nem a Hiltonban, de mondjuk egy pizzát, egy üdítőt, egy mozit), kb. az a kategória, mintha feljön hozzám valaki (haver, gyerekem haverja, szomszéd, férjem munkatársa), én pedig előveszem a süteményt és a málnaszörpöt, és főzök egy kávét, megkínálom. És eszembe nem jutna, hogy tegye le az árát az asztalterítőmre.

2018. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, mióta randiztok, meg hányadik randi ez pontosan, de ha csak pár alkalom volt eddig, akkor egy szavam nem volna, hogy a nő eddig nem fizetett.

Azt írtad, nem mentetek soha drága helyekre és van pénzed, szóval elképzelni nem tudom, hogy mi fáj neked pontosan, az a pár kávé/üdítő vagy csak hiányzik a gesztus.


Én nő vagyok és meghatározó számomra a férfi viselkedése az első pár randin. Én nem várok el lényegében semmit, de ha ő elhív és kiválasztja a helyet, nehogy már nekem kelljen fizetni.

Amikor randiztunk a párommal, sok helyre elvitt az elején, aztán később áthívtam én és nagyon sokat sütöttem-főztem neki, többfogásos menükkel vártam, néha vettem neki apróságokat, ezt-azt, szóval bőven visszaadtam neki.

2018. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
81%

-Jah és a mekiben' a forró almás pitét is megette előled...

-oszt még pi@a se volt....


Felháborító!


3845ft-ot költöttem igazán észre vehetné magát a luvnya...

Ha pizzát eszünk akkor vagy kifizeti a két és fél szeletet vagy leszop punk-tum!



/Jaj te szerencsétlen minek neked nő?/


N/43.

2018. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
79%

Én azt gondolom van arany középút. Én pl akkor kérdezném meg, hogy "ez most valami vicc", ha úgy derülne ki számomra, hogy a pasi azt várja, hogy fizessek, hogy nem hozza ki a pincér, amit kérek vagy, hogy eltűnik a pasi két hétre.


Nevetséges, hogy két felnőtt ember nem tud ilyesmiről nyíltan kommunikálni. Hiába gondolom úgy, hogy az első 2 randin, ha csak teázunk/kávézunk illik, hogy a férfi fizessen én nőként mindig megkérdezem, ha csak teát iszunk is, hogy felezzük-e a számlát mert a mai világban már sosem lehet tudni mi fut le a másik fejében. Ha pedig nem csak egy tea/kávé van a terítéken, hanem pl egy vacsora akkor pedig nem kérdezem, hanem mondom, hogy engedd meg, hogy a saját részem kifizessem. Ha mégis tiltakozik, akkor az a minimum, hogy felajánlom, hogy meghívom cserébe még egy kávéra vagy teára.


Tehát nálam kisebb költséget az első két randin az természetesebb, ha a férfi fizeti, nagyobb költséget pedig felezünk vagy ha nem engedi, akkor legalább valami aprósággal viszonzom/felajánlom a lehetőséget. A későbbi randikon pedig már azt gondolom meg kell tudni oldani ezt, ha nem megy és összetűzés van belőle akkor megy a férfi a levesbe. Azért addigra már el kell jutnia egy olyan szintre az ismeretségünknek, hogy le tudjunk kommunikálni egy ilyen helyzetet.

2018. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!