Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatok egy lánnyal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy lánnyal de eddig mindig én fizettem mindent. Hogy vezessem rá finoman hogy ez nem annyira fer?

Figyelt kérdés
Amugy tetszünk egymásnak de jó lenne ezt minél előbb lerendezni mert később probléma lehet belőle.
2018. febr. 15. 23:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%

Nálam az a “gond”, hogy én ehhez vagyok szokva. Mindkét exem olyan volt, hogy soha, szó szerint soha nem engedett fizetni, akár síelni vittek, vagy puccos étterembe...pedig mindig felajánlottam a részem, de tekintve, hogy diák vagyok még és amúgy sem akarják, hogy én fizessek, nem engedték. Ez a figyelmesség és odaadás természetesen kinek ne tetszene? Ezek után, ha valaki húzza a száját, mikor ki kell fizetnie az én részemet is randin, akkor úgy érzem, hogy nem vagyok elég fontos neki, tuti csak szexre megy és próbálja minél olcsóbban megúszni meg ilyenek.

21L

2018. febr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy megmondhatod neki, de tutira dobbantani fog :D Ha nem olyan, akinek ez magától eszébe jut, akkor sértésnek fogja venni.
2018. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok csóró, de ha ő is beleadna azzal egyfajta "bizonyítékot" adna hogy tényleg kölcsönös a szimpátia, s nem csak arra megy hogy parszor randizunk és kihasznál ameddig teheti.

Egyebkent nem puccos helyekre járunk.

2018. febr. 16. 09:56
 14/32 anonim ***** válasza:
55%

#10 Persze így igazad van.De gyökerekkel eleve nem randizik.

Idegenekkel sem,baráti körben ismerősökön keresztül olyanokkal akivel napi szinnten találkozik,egy konditeremben is rengetegen vannak stb


Személy szerint vadidegennel ma ebben az eltorzult világban felnőttként sem biztos,hogy mernék random idegenekkel randizni.

De aki bevállalja akkor persze,hogy nem egy idegen fizet!


Tehát én több éve egy baráti körben stb -lévő meghívásra gondoltam .

2018. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
55%

#13 Ez meg nekem olyan rosszindulatú feltételezés,hogy na akkor lehúznak anyagilag ...


Az milyen nő már?-Vannak ilyenek?

2018. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez kényes ügy. Egy idő után neki kellene ezzel előállnia...
2018. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
29%

Férfiként úgy gondolom, hogy ha Te kezdeményezed a randikat, te találod ki a közös programokat, akkor neked is kell tisztában lenned azzal, hogy ezek milyen anyagi ráfordítással járnak. Nem tartom szerencsés húzásnak, ha egyszer csak közlöd, hogy nincs nálad több pénz vagy elfelejtetted elhozni a tárcád, mert ezzel csak magadat égeted le.

A lehetőségeid szerintem a következők, ha adott programra, rendezvényre mentek akkor megbeszélitek, hogy benn a helyszínen találkoztok(ha kell picit késel is de ezt előre jelzed), mert akkor a belépőt kénytelen mindenki megvenni magának. Ami a fogyasztást és rendelést illeti ott lehet szólni a pincérnek, hogy meddig van keret és afelett ne vigyen ki rendelést. Végezetül a legjobb tanácsom az, hogy tarts egy kis szünetet és ne kezdeményezz több randit. HA a lány észreveszi magát, akkor szerencsés esetben jelentkezni fog, rosszabb esetben reklamálni fog hova tűntél, jobbik esetben ő fogja a következő randit kezdeményezni és ha így tesz, akkor valószínűleg tudatosul benne, hogy néha illik a partnert vissza hívni.

Ha mondjuk 2 hét szünet alatt sem veszi észre magát akkor a kapcsolatotok enyhén szólva egyoldalú, a leányzó gondolatai nem rajtad járnak, itt az ideje mást keresni.

40F

2018. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
89%

#9 Ebben semmi konzervatív dolog nincsen, csak te még nagyon fiatal vagy.

A te szemszögedből igazad van. 19 évesen én is úgy gondoltam, hogy felesbe fizessünk egy randin. Mindketten diákok voltunk, saját kereset nélkül.


Most.. 10 évvel később nem lenne második randi ha az elsőn sajnálja 2dl őszilé árát. Pont azért mert elvi dolog, ő hívott el, és nem én őt. Dolgozó férfinak pedig ne okozzon már gondot egy 300 Ft-os üdítő.

Nem várok vacsorát, sőt, jó időben sétálhatunk is. Nem kell, hogy fizetős helyre menjünk. Az első két, három randin, fagyizás, kávézás, vagyis apróságokat fizessen. A második, harmadik randi után pedig garantáltan előveszem a pénztárcám és bizony nem csak a sajátomat de az övét is fizetem. Onnantól pedig számomra egyértelmű hogy hol ő, hol én fizetek.


29N

2018. febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
62%
Csatlakozom a 11-hez. Soha nem hagytak fizetni a férfiak. Ez most egy új dolog, hogy a nőknek is illik fizetni már kb. a 3. randin. 33 éves vagyok, aktívan 10 évvel ezelőtt randiztam, mindig a srácok fizettek, 20. alkalom után is, ha felajánlottam egy idő után, akkor sem hagyták. Az adok-kapok máshogy nyilvánult meg (mert az adok kapoknak működnie kell) pl. nem állandóan szórakozni jártunk hanem én meghívtam magamhoz akkor főztem, sőt egy idő után már rendszeresen járt fel hozzám állandóan vendégül láttam. Nálam ha vki elkezdi ezt a fillérb..szóskodást az azonnal dobva lenne, totál azt érezném, hogy ezt fogja csinálni a jövőben is ha komoly kapcsolat lesz esetleg belőle. Ezt a nézetet osztja minden nőismerősöm , volt pont egy ilyen eset egyik barátnőm harmadik randin volt egy pasival aki megjegyezte, hogy a nemtudommit most már Te veszed... na az volt az utolsó randiuk.
2018. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
49%
Persze ő a fillérb*szó, mert a sokadig randi után fel meri vetni, hogy esetleg osztozhatnátok a költségeken. Te ezen kiakadsz, akkor te mi vagy?
2018. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!