Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Többször volt már, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször volt már, hogy azt éreztem bejövök valamennyire egy csajnak, de miután felmérte az anyagi helyzetem utána már nem voltam neki annyira szimpatikus. Az ilyen az aranyásó?

Figyelt kérdés

2018. febr. 16. 20:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen 10es pontosan erről beszélek. Mindenki egy szinttel feljebbre kacsingat. Az egyszintű, vagy a lentebbi kiesik.
2018. febr. 17. 17:03
 12/15 anonim válasza:
100%
Azt megkérdezhetem hány éves vagy?
2018. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azerintem egy kapcsolat korai szakaszaban vagy akar ismerkedesnel ne mindjart abban turkaljunk mennyit keres valaki. Ha valaki szimpatikus es eltelik ugy 1-2 ev hogy teljesen minden rendben van akkor mar talan lehet beszelni rola hogy jobban jonne tobb penz . Ha valaki azt hiszi hogy nyaralasoktol - etermektol stb lessz egy jo kapcsolat az tevhitben el. Azt hiszem kb 2 honapja olvastam itt hogy a pasi elhalmozta a csajat mindennel , ekszereket vett neki , nyaralni vitte meg minden maz .. erre arra megy haza hogy a csaj ott dug valami szeretojevel. Tehat mondom ha valamelyik no is azt hiszi vagy boldognak erzi magat ettol az elejen hogy megkapja azokat a pluszokat amiket eddig nem vagy olyan passast talal akivel van legalabb ugyan annyi penzuk nem favorit hogy az a kapcsolat ettol jo is lesz. A no eszre veszi azt mikeppen neznek egymasra boldog parok es felfog merulni benne , vajon o maga miert nem igy nezz a parjara, mert nem erzi azt a szikrat . Tehat igen penzel megkozeliteni egy kapcsolatot akar ismerkedes elejen vagy par honap utan el assa az erzelmeket.
2018. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ajanlom par embernek “ A SZERELMÜNK LAPJAI” cimű filmet ! Tanulságos.
2018. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit értesz ezalatt.

Én pl amióta az eszemet tudom rengeteget dolgoztam,napi 14-15 órákat,heti 5-6 napban ,hogy ne kelljen szűkölködnöm,tudjak utazni,legyen pénzem élni .

Na most amikor 30-35 éves férfiak az anyjuknál laknak ,mert minek szórni a pénzt albérletre , vagy amikor valaki 100-120 ezret keres a fővárosban,és sírdogál,hogy kevés,de többet dolgozni már büdös ,vagy másik helyet keresni az igenis visszataszító számomra,és nem azért mert aranyásó vagyok . Egy felnőtt ember találja meg a lehetőségeket és ne sirdogáljon,hogy csóringer ,nem férfias,hanem gyerekes viselkedés ez .

Persze ha valami zsákfaluban laksz,ott más a helyzet (én is ilyen helyről jöttem,ahol semmi lehetőség nincs) ,ott nem sok jövő van anyagi szempontból .


Egyébként divatos most ezt minden nőre rásütni,hogy aranyásó, de szerintem sokan el vannak tévedve, az ,hogy nem kell a nőknek egy munkakerülő ambiciók nélküli ember,az nem jelenti azt ,hogy aranyásó :D Kérdező ezt most nem rád értettem,hanem általánosságban .

Egyébként honnan veszed,hogy az anyagi helyzeted miatt gondolta meg magát ? Bármi más is lehet a dologban .

És igen,én is volt már,hogy emiatt gondoltam meg magam. Nem vagyok gazdag egyáltalán,de többször előfordult,hogy férfiak húztak le pénzzel,az egyik el is várta volna,hogy tartsam el amikor neki épp nincs kedve dolgozni pár hónapig, úgyhogy nálam fontos ,hogy ne tőlem kéregessen kölcsön,mert nem vagyok gazdatest.

Ez van lehet utálni :D

2018. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!