Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha leszólítanak titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha leszólítanak titeket melyiket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

A, azonnal rátér a lényegre és megmondja,hogy bejössz neki

B, kitalál valamilyen ürügyet és azzal szólít le.


2018. febr. 19. 20:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%
Lepontoztok? No para. A többség mindig téved. :'D
2018. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%
#10. Persze, hogy mindenki azt látja meg először, nem is ez volt a kérdés. De aki csak a külső alapján, nulla információval szólít le egy nőt, az annyira felszínes, sekélyes, hogy rengeteg nőtől esélyt sem kap. Köztük tőlem sem. Az egyedüllét veszélye pedig ettől függetlenül sohasem fenyegetett, köszönöm kérdésed, nem kell aggódni :)
2018. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
17%

De áruld el, hogyan ismerhetne, ha előtte még sosem látott? Minden kapcsolat, melyben ismeretlenek jönnek össze, először küllemi adottságok alapján kezdődik meg. Ebből azt szűröm le, hogy te ismeretlennel sosem kezdenél, minimum valami belső ismerősi körből választasz magadnak partnert.

Egyébként akkor nőtársaidra is azt mondod, hogy felszínesek, sekélyesek, akik megszólítanak egy ismeretlen férfit, mert nagyon tetszik nekik valamiért és nem szeretnék elszalasztani a lehetőséget az ismerkedésre? Ez kb. olyan, mintha egy utas nulla információval szólítja meg az információs pultot, mert nem ismeri a részleteket az utazással kapcsolatosan. Akkor ő is sekélyes? :D Hogyan másképp tájékozódhatna a helyzetet illetően?

Mióta sekélyes egy ember azért, mert információkat szeretne gyűjteni, ez esetben egy emberről, tenni szeretne a sikerért, boldogságáért?

Persze, hogy nem fenyeget az egyedüllét veszélye, mert körbeudvarol 5 közeli ismerős, aztán úgy könnyű közülük választani egyet. Gondolom ezért a nagy ellenségeskedés az ismeretlen férfiakkal szemben.

2018. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Persze, rájuk is azt mondom. Fontos a külső egy bizonyos szinten, ez csak természetes. De nem mindenek felett. Nem az az elsődleges. Nem egy külső alapján dönti el egy értelmes ember, hogy meg akarja-e ismerni jobban az adott személyt.

Az már elég magas nekem, hogy miért kellene megszólítani egy kőbunkót és akarni megismerni őt, csak mert jól néz ki. Mellette pedig ignorálni az első ránézésre talán nem túl szembetűnő férfit, aki viszont értelmes, normális, na de ez ki sem derülhet róla, mert felszínes egyedek már első ránézésre megállapítják, hogy kösz nem.

Részben igazad van, de nagy részben nincs.

És nem vagyok ellenséges ismeretlen férfiakkal szemben, csak mert nem jön be, ha valaki vadidegenként, pusztán a külsőm alapján akar megismerni. Az még nem jelenti azt, hogy a baráti körömből választanék párt, vagy ilyesmi.

2018. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó:

Szerintem a válaszadó arról beszél, hogy szereti, ha egy férfi azért kezd el iránta érdeklődni, mert mondjuk kellemes társaság, jó vele beszélgetni stb. És igen, általában az ilyen emberek baráti társaságban találnak partnert, vagy egyéb dolog kapcsán megismert (pl. suli, tanfolyam, ismerős ismerőse, stb.) emberrel jönnek össze.


Nekem is az a bajom ezzel a "jól nézel ki, megiszunk valamit?" kérdéssel, hogy anélkül akar velem időt eltölteni, hogy akár egyetlen mondatot hallott volna tőlem.


Tegyük fel, hogy sétálok az utcán. Te meglátsz, azt gondolod, hogy "ez a csaj nem néz ki olyan rosszul, bepróbálkozom". Én igent mondok, de mondjuk ebből a rövidke interakcióból leszűröd, hogy marhára nem szeretnél velem 10 percet sem eltölteni, mert kiesik a kapanyél a számból pl. Ilyenkor mi van?

Miután igent mondtam, megmondod, hogy "bocsi, mégsem", és arrébb állsz? Vagy ha már igent mondtam, akkor nagy nehezen csak elviselsz 10 percig-fél óráig, aztán reménykedsz, hogy sosem találkozunk többet?


Nekem -ha már valaki teljesen random, ismeretlenekkel próbál ismerkedni- sokkal szimpatikusabb, ha valami módon szóba elegyedik az illetővel, és mondjuk az alatt a 10 perces diskurzus alatt már el lehet dönteni, hogy annyira minimális szimpátia van-e, hogy értelme legyen egyáltalán egy kávéra beülni vele valahová.

És akkor nem az az érzésem, hogy "3 szót nem beszéltünk, de randizni akar", hanem az, hogy "milyen jól elbeszélgettünk 10 percet, ha ezek után is szimpi vagyok neki és ő is jó arcnak tűnik, akkor akár lehet belőle egy kávé is".


Az eddig leírtak mellett még azt az érzetet is kelti ez a random leszólítgatás, hogy kb. tényleg bárki jó, aki megüt valami minimális szintet kinézet terén. Már rögtön elgondolkodom, hogy előttem vajon hány lánynál próbálkozott be, és ha én elhajtom, akkor vajon hány perc múlva talál rá a következő jelöltre.


Tehát szerintem ez a verzió mindkét oldalról előnyösebb. Egyrészt a férfi is megítélheti a 10 perc alatt, hogy egyáltalán van-e értelme bepróbálkozni és a nő is eldöntheti, hogy egy 10 perces csevegés után szeretne-e folytatást vagy inkább menekülne az illetőtől.


Egyébként érdekes módon én sem randiztam soha vadidegen emberekkel, mégsem okozott gondot soha a pártalálás. Pedig nem vagyok valami extra jó nő.

És azt sem értem, miért mondják azt sokan, hogy barátságból nem lesz szerelem, holott nekem tök alapvető dolog, hogy abba tudok csak beleszeretni, akit először a barátomként megszeretek.

Nekem nőként nem működik az, hogy meglátok valakit, jól néz ki és totál belezúgok. Nálam ez teljesen elképzelhetetlen.

2018. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%
Nektek mi bajotok? Mindegyik párommal úgy jöttem össze, hogy már ismertük egymást eleve, legalább néhányszor beszélgettünk, volt egymásról egy képünk, hogy kb milyen emberek vagyunk. Nem bűn, ha tetszik a másiknak a külsőm, de utcán elhajtom én is, aki csak emiatt jön oda :D
2018. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%

Még valami:

Rengetegen sírnak az oldalon, hogy leszólítottak egy lányt teljesen normális hangnemben, udvariasan, majd a lány alpári paraszt módon küldte el a büdös francba. És ilyenkor azon nyafog, hogy milyen szar az élet, milyen felszínesek és köcsögök a nők.

Véletlen sem az jut eszébe, hogy "basszus, mekkora paraszt ez a lány, még jó, hogy ilyen hamar kiderült". Igazából örülnie kellene, hogy egy ilyen tapló paraszt nem akar tőle semmit.

Meg ugye ő külső alapján eldöntheti, hogy tetszik-e neki vagy sem, ő nem lesz felszínes, de a lány nem mondhatja meg ezt külső alapján?


Neten is frászt kapok, mikor kapok egy olyan üzenetet, hogy "Hali! Van kedved ismerkedni?" Hát őszintén szólva, ha ezt így kell elindítani, akkor nem, marhára nincs hozzá kedvem.

Nagyon sok emberrel nagyon jól és hosszan elbeszélgettem már ezen az oldalon, és érdekes módon egyik beszélgetés sem így kezdődött. Hanem mondjuk egy válaszom kapcsán kifejtette a véleményét privátban, esetleg hozzátett egy kérdést, vagy választ adott az általam kiírt kérdésre, amiből további beszélgetés szövődött.

2018. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
83% igen, te összeszedettebben meg tudtad fogalmazni, amire én is gondoltam, köszi:)
2018. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az ürügy jobban tetszik, mivel a hétköznapokban nem a párkeresésen kattogok 0-24-ben ezért minden helyzetben gáz, ha valaki bevezetés nélkül a lényegre tér. Rá kell hangolni a "pácienst"...
2018. febr. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
36%

Az a durva tudjátok lányok hogy túl jó világ van rátok. A pasik kezdeményeznek, sőtt túljelentkezés van, így megtehetitek hogy még abba is belekössetek hogyan próbáljon ismerkedni veletek egy férfi, milyen levelet írjon stb...

Bezzeg nektek csak válogatni kell, kissé már undorító ez a dolog. Tisztelet azoknak a nőknek akik nem ilyenek, és uram bocsá' saját maga is kezdeményez. Én sosem mennék oda utcán egy nőhöz hogy de szép vagy megismernélek stb, szóval nem magam védem, csak ezt látom hogy a nőknek már szinte semmi sem jó.

2018. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!