Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha leszólítanak titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha leszólítanak titeket melyiket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

A, azonnal rátér a lényegre és megmondja,hogy bejössz neki

B, kitalál valamilyen ürügyet és azzal szólít le.


2018. febr. 19. 20:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az a durva, hogy a #13-as ebben a mondatában:


"Ez kb. olyan, mintha egy utas nulla információval szólítja meg az információs pultot, mert nem ismeri a részleteket az utazással kapcsolatosan. Akkor ő is sekélyes?"


FIZETŐS (úgymint: utazás, információs pultnál való tájékoztatás) szolgáltatásokhoz hasonlította egy másik, szabad emberrel való ismerkedés lehetőségét.

2018. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha ismerkedni akar, addig ne szólítson meg, amíg semmi jelét nem mutatom az érdeklődésnek. Ha zenét hallgatok, olvasok stb és odajön valaki akár segítséget kérni, nyilván ugyanúgy meghallgatom és "túlesek" a segítésen, ami általában útbaigazítás. Ha ismerkedni akar, akkor is meghallgatom, de akár az alibi után, akár egyből mondja, le fogom rázni, mert nem vagyok rá vevő.
2018. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

" A pasik kezdeményeznek, sőtt túljelentkezés van"


Vs.


" Én sosem mennék oda utcán egy nőhöz hogy de szép vagy megismernélek stb"


1. Nem értem, hogy a férfiak miért gondolják azt, hogy minden nőt naponta legalább 5 pasi szólít meg ismerkedési szándékkal. Elárulom: a férfiak kb. 90%-a pont ugyanúgy gondolkodik, mint te, és soha nem menne oda random nőkhöz az utcán.

Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor szólítottak le idegenek ismerkedési szándékkal, pedig azért bányarém nem vagyok. Tény persze, hogy kifejezett modell kategória sem, de ugye a pasik állandóan azt hangoztatják, hogy nekik csak egy "átlagos" lány kellene.

2. A férfiak is válogatnak, hiszen jó esetben nem 10-ből 10 nőhöz mennek oda az utcán, hanem csak ahhoz, aki külső alapján nagyon bejön nekik. Tehát ennyi erővel úgy is nézhetnénk a dolgot, hogy igazából a férfiak vannak jobb helyzetben, hiszen ők a nők 100%-ából válogathatnak, hogy kinél próbálkoznak be, a nők viszont csak abból a néhányból, aki bepróbálkozik náluk. Nem?

3. Mondok valami hihetetlen dolgot: egy párkapcsolat létrejöttéért nem csak a férfinak kell megdolgoznia ám. Nekem nőként minimum annyi, de lehet még több energiát bele kellett fektetnem az ismerkedős időszakban a dologba...

2018. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, amíg udvarias (pl. ne azzal jöjjön, hogy hé, cica, bejössz... hanem szia, nagyon csinosak/szépnek tartalak... ezerszer jobb). Ill. ha nem küld el az anyámba, amiért megmondom, hogy most foglalt vagyok.
2018. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!