Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves csajok! Összejönnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves csajok! Összejönnétek-e olyan 25 éves egyetemista sráccal, aki egy Suzuki Wagon R+ vagy F Astra típusú autóval járna?

Figyelt kérdés

Az is csak a szüleié szóval természetesen nincs jövedelme. Ha valaki nem tudná miről van szó:

Suzuki Wagon R:

[link]

Opel Astra F: [link]

Komolyan mondom, hogy nem vagyok kíváncsi polkorrekt válaszokra, mert mindenkit felpontozok és erre kérek mást is elejét véve a kamu/hitegető kommenteknek. Írjátok le, hogy melyik, milyen esetben lenne értelmetlen további ismerkedésről beszélni.



2018. márc. 18. 16:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Síírok 😂😂😂😂😂😂😂😂
2018. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"kamu/hitegető kommenteknek" Ezzel már is az a baj, hogy hiába állítja valaki az ellenkezőjét el se fogod hinni ez alapján. Hidd csak el, hogy több lány van akit pont hidegen hagyja ez a dolog mint fordítva. A probléma ott kezdődik, hogy elsősorban nem őket veszik észre.

(Persze tisztelet a kivételnek)

2018. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ugyan kérdező, az itteni nők rednesen gáznak találják azt, akinek 1 millió forintnál drágább, szép autója van.

(bár nekem tetszik az Astra)

2018. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az egyik válaszodra reagálva: attól meg, hogy a korodbol kifolyólag nem dolgozol diákként, attól meg részmunkaidőben lehet, a diákmunka nem egyenlő a reszmunkaval, ez ket külön dolog :D
2018. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, jómagam a 3. belinkelt típus vagyok.

A vicc az, hogy a vőlegényemnek semmilyen kocsija nincs, és ez baromira nem érdekel, mert ha akarna, venne, de ez nem szempont, tekintve, hogy Bp. belvárosban minek.

24/L.

2018. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

6-al teljesen egyet értek, főleg az alábbiakba: ,,De figy, az értelmes csajok érzelmi alapon választanak, nem vagyon és nem autó miatt."


Szerintem simán össze jönne veled egy egyetemista csaj, ha mellette jó fej, normális srác vagy ;)


Az opel holland rendszámú, jól látom?


30f

2018. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

"Az opel holland rendszámú, jól látom?"


Igen az. Valamiért fontos vagy miért kérdezed? :)

2018. márc. 18. 18:22
 18/19 anonim ***** válasza:
f astrába inkább
2018. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
22 éves dekoratív lány vagyok és mégis lesza*om milyen kocsija van/vagy nincs valakinek😂 tény hogy vannak olyan lányok is akiknél ez számít, hát akkor egeszsègedre hozzájuk. Majd kocsikáztok jókat meg minden. Ettől lesztek boldogak és kiegyensúlyozott parkapcsolatotok.
2018. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!