Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap találkoztam egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap találkoztam egy sráccal, beszélgettünk facebookot cseréltünk és este már elhívott kávézni. Ez így normális és csak én vagyok az előző korban maradva, vagy tényleg túl gyors és inkább hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 14:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem sokkal jobb élőben dumálni mint nyomkodni a hülye messengert. Legalábbis én tényleg az előző korban ragadtam és inkább személyesen szeretek beszélgetni :D
2018. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha meg lassabb lenne, akkor az lenne a baj, hogy nem érdekled igazán :)
2018. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
"Ha meg lassabb lenne, akkor az lenne a baj, hogy nem érdekled igazán" - Akinek sok a szabadideje, annak biztos, aki elfoglaltabb, az pár napon nem akad ki. :-)
2018. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi találkoztunk a párommal egy hét dumálgatást követően. Azóta is együtt vagyunk.
2018. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!