Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor beszélgettek, ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor beszélgettek, ismerkedtek valakivel (írásban) mennyire figyelitek azt hogy hogyan fogalmaz a másik, mennyire ír helyesen? Mennyire befolyásolja ez a véleményeteket a másikról, akár jó vagy rossz értelemben?

Figyelt kérdés
Nők és férfiak válaszát is várom egyaránt.

2018. szept. 11. 09:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon figyelek rá és alapvetően befolyásolja a véleményemet. Aki nem tud helyesen írni és fogalmazni (és ennek nem betegség az oka), abból nem kérek.
2018. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#4 Pedig azért érdemes lenne elolvasni amit írsz mielőtt küldöd

Én akárhányszor írok valamit, minden egyes szót elolvasok, akármilyen hosszú is legyen amit írok, hogy észrevegyem ha valamit elírtam vagy rossz szót használtam, esetleg rossz sorrendben

2018. szept. 11. 12:57
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg minél kevesebbet gépeljen el,a vesszőket már megszoktam, hogy csomóan nem figyelnek rá; vagy kevesebbet, vagy többet raknak ki, és már ezért én se figyelek már mindig:) Már én is elengedtem magam kicsit ezzel kapcsolatban, mert láttam, hogy a többiek se figyelnek rá. Én néha figyelek, néha nem:)
2018. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon zavar ha rossz az illeto helyesirasa, viszont a vesszok hianyaba nem kotnek bele, mert en is hajlamos vagyok hanyagolni.

Szerencsere a parom rengeteget olvas es ennek megfeleloen a helyesirasa is rendben van.

Sajnos ha nem igy lenne, tuti javitgatnam:/

2018. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
81%

Irtóra lelombozó tud lenni, amikor egy aránylag értelmes nőt megismersz személyesen, majd FB-on, vagy bármilyen más platformon elkezdetek cseverészni, s megnyilvánul 869 darab súlyos helysírási hibával.

Ja és van néhány kedvencem kifejezések terén a "félig tele", a "ledegradál" és a többi hasonszőrű pallérozott szavak és szókapcsolatok. Ezektől is a falra tudok mászni. Van még pár, de most nem jut eszembe egy sem.

Egyébként azt tudtátok, hogy a frottír szót (pl. frottírzokni) az emberek legalább 99%-a nem is tudja helyesen leírni?

2018. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos túlzottan is figyelem, amikor beszélgetek egy ismeretlen emberrel akkor mindig felállítok egy profilt, az írásképe a szófordulatai és a mondandója alapján. Tudom kicsit (nagyon) fura, de mindig ilyen voltam, mindig megfigyeltem az embereket, hogy jobban értsem őket és tudjam mikor mit érdemes mondani/írni...

F

2018. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60%
Négyes vagyok. Ez van berögződve. Beszélgettem már elég sok emberrel. Kórház tulajdonostól a takaritóig sokféle emberrel, még idáig senkinek nem volt vele gondja. Én ember vagyok aki néha figyelmetlen, tévedhet, elüthet, stb. Akinek ez nem fér bele, az ne álljon velem szóba.
2018. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!