Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire szamit, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szamit, hogy az elvalt, gyerekes nö, akivel ismerkedtek, jólsikerult gyereke van?

Figyelt kérdés
Tehat ha az elözö kapcsolatából szuletett gyereke nem túl jóvágású , mennyit nyom plusz vagy minuszban ?
2018. nov. 22. 22:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én pl. a szeretőm fiával simán lefeküdnék,mert helyes a srác,de nekem amúgy is morbid gondolataim vannak.Valamennyire számít tudat alatt szerintem.Mert ha a gyerek tiszta gyogyi,akkor azt volt kitől örökölnie,ugyanúgy ha csúnyácska.
2018. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!