Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túlreagálom? (Nem válaszolt. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? (Nem válaszolt. )

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel pár évvel ezelőtt ismerkedtem meg az egyetemen. Neki párja volt akkor és utána még hosszú ideig, de mindig megvolt közöttünk a kölcsönös szimpátia, amikor éppen összefutottunk, beszélgettünk, és úgy tűnt kedvel. Idén az év első felében kiderült, hogy már szingli. Ez után már csak néhányszor találkoztunk, nem igazán volt alkalmam próbálkozni nála, mindig is barátiasan viselkedtünk egymással az utóbbi hónapokban viszont úgy alakult az órarend, hogy már egyáltalán nem találkozunk.

Ezért úgy döntöttem, hogy nem a szerencsére bízom tovább, mikor találkozunk legközelebb, hanem írok neki.

Az első néhány üzenetre teljesen kedvesen válaszolt és hamar, azonban még igazán el sem kezdtünk beszélgetni, amikor is egyszer csak eltűnt a beszélgetésből. A facebook szerint el sem olvasta. Ennek már 5 napja, szerintem már nem fog válaszolni. Pedig azóta is látom hogy rendszeresen fent van.

Még el sem kezdtem fűzni őt meg semmi, csak annyit beszéltünk hogy ő hogy van és én hogy vagyok.


Nem értem, miért nem válaszol. Ha nem kedvelne, akkor nem beszélgetett volna velem szívesen élőben.


Talán már ennyiből is sejti, hogy miért írtam neki, és el akarja kerülni, hogy elhívjam randizni? A nők ennyire előrelátóak, átlátnak?


Nem csak ezért kérdezem, hanem mert már máskor is volt hasonló eset, sőt, még egyszerű fiúhaverok esetében is.


Nem értem, hogy mi visz oda valakit hogy ne válaszoljon valaki más üzenetére, kérdésére, én ha nekem ír valaki, minden kedves ismerősömnek válaszolok.


Az a baj, hogy nekem az ilyen nemválaszolósdi elég rosszul esik, és ezért ha legközelebb összefutok vele, oda sem fogok menni hozzá. Aki nem szán rám annyi időt hogy választ írjon, ahhoz már csak büszkeségből sem fogok odamenni.


Túlreagálom?



2018. dec. 9. 20:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen nem kötelező válaszolnia, ahogy nekem sem kötelező valaha is még egyszer szóba elegyedni vele akárhol is találkozunk legközelebb.
2018. dec. 9. 22:09
 12/19 anonim ***** válasza:
Jól érzed. Levágta, hogy akarsz valamit és inkább nem akar erőlködni. Velem is történt már ilyen. Sőt szerintem sokakkal. Ha akarna valamit, vagy szimpi lennél neki, akkor válaszolna. Sajnos ez egy ilyen élet, nem lehetsz mindenkinek szimpatikus. És van olyan, aki nem ért a szép szóból és állandóan írogat és úgy mint te, még fel is van háborodva, ha nem válaszolnak egyből. Az ilyen emberek csak úgy értenek a szóból, ha nem ír vissza az ember és kész.
2018. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Azt meg nem fogja neked megírni, hogy: hát... bocsi, nem csak az, hogy nem tetszel, nem is vagy szimpatikus sem igazából és tehernek érzem a beszélgetéseket veled.
2018. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ez, hogy nem vagyok neki szimpatikus, akkor lenne számomra érthető, ha egyébként a korábbiakban egyszer-egyszer nem ő maga jött volna oda hozzám beszélgetni.
2018. dec. 9. 22:29
 15/19 A kérdező kommentje:
Ráadásul szinte mindig ő volt a bőbeszédűbb, csak mondta és mondta a magáét.
2018. dec. 9. 22:32
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha így volt, akkor meg azt javaslom, hogy ha legközelebb látod, menj oda hozzá és beszélj vele. Arról is, hogy szimpatikusnak tartod és rosszul esett hogy nem írt vissza. Így pontot tehetsz a végére, ha úgy van és megkönnyebbülsz, könnyebben továbblépsz, ha tudod mi az oka.
2018. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet? :D
2018. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Változatlan.
2018. dec. 11. 08:50
 19/19 anonim ***** válasza:
Változatlanul sz_r. :D
2018. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!