Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes összejönni kamionossal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes összejönni kamionossal?

Figyelt kérdés
Nem túl hűtlenek a több hetes vagy hónapos külön eltöltött idő miatt? Mert lenne valaki, aki udvarol, amikor itthon van, akkor találkozunk, beszélgetünk, tetszik is, de félek attól, hogy megcsal. Vélemény?
2018. dec. 20. 21:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, belföldezik, vagy külföldezik. Én külföldeztem, 4 hét volt Európában, egy hét (5 nap) itthon. Az azért necces.
2018. dec. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Abban az esetben, ha nem szereted, nincs probléma. AZ elején nagyon szenvedtem. Kiszámíthatatlan, hogy hazaér-e a várt időpontra, nincs itthon a fontosabb ünnepeken (szülinap, névnap, karácsony stb.). Arról nem beszélve, hogy ha közös háztartásban éltek, minden a nő nyakába szakad. Nincs segítséged az ügyintézésben, a háztartásban, semmiben. Gyorsan meg kell tanulni társas magányban működni. Gondolj bele! Van párod, de soha nincs otthon. Minden (vagy minden 2.) vasárnap azzal telik, hogy bevásárlás, mosás, főzés reggeltől estig azért, hogy vissza tudja vinni a tiszta ruhát meg a meleg ételt a következő turnusra. Lehet, hogy én vagyok borúlátó, de gyakorlatilag semmiben nem különbözik attól, mint ha egyedül élnél, de még kötött is vagy több szempontból. Nem ajánlom senkinek.
2018. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Valaki félre akar csinálni ahhoz nem kell kamionosnak lenni. Irodisták, aki reggel 8-16:30-ig dolgoznak ők is félre csinálnak. Ez nem a szakmától függ.


70-es, 80-as évegben volt divat a prostik szolgáltatását igénybe venni. Ma már úgy viszonyulnak az útszéli lányokhoz, mintha leprások lennének. Nem akar senki aids-ben meghalni, vagy bármilyen betegséget összeszedni.


Több időt is eltud veled tölteni, ha akar. Mert vannak olyan cégek ahol minden hétvégén otthon van a sofőr.

Vagy napizós, belföldes fuvart vállal, és akkor minden nap otthon alszik.

2018. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!