Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hazugság az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazugság az egész? Félek, hogy becsapnak

Figyelt kérdés
Rátaláltam egy hirdetésre, ahol külföldi férfi keres párt. Az áll a hirdetésben, hogy fényképes bemutatkozást kér, elküldhetem a fényképem nem lesz ebből semmi baj? Én nagyon szimpatikusnak tűnik.

2018. dec. 30. 00:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Németországba költöztem ki, már évekkel ezelőtt. Össze sem lehet az itteni mentalitást és a hányadék magyar légkört hasonlítani. Ha nem kerül szóba, meg sem említem, hogy eredetileg Magyarországról származom, mert én szégyennek tartom.
2019. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

18 assal értek egyet. Mese az egész. Csak az a baj, hogy ők jól tudják mi kell a szegény, naiv kelet eu. nőknek. És az ember szivesen hisz abban ami neki jó. Ezt használják ki a csalók. A sok jós meg bárki akinek hajlandó sok ember fizetni mert ő megmondja, hogy a szerencsétlen embert a jövőben nagy szerencse éri,gazdagság stb. Ebben akarnak hinni, ezt jó hallani.

Ne higyjük már el, hogy egy tök normális, nem luzer, nem valami ferde hajlamú, de jómódú külföldi pasi nem talál nőt. Írták feljebb, hogy már a nyugat is tele van a keletiekkel, vagyis akár ezekből is válogathatna. Majd pont bajlódni fog a külföldiekkel, nyelvi probléma, szociális különbségek,kulturális különbségek stb. Én ezt csak olyanról képzelem el akivel vagy valami gond van (értsd, nem kell a kutyának sem otthon, vagy csaló).

Esetleg egy munkakerülő suttyó aki ott nem rúg labdába de itt meg a segélyéből is tud villogni pár napot, így jutva puncihoz, mert az itteni szerencsétlen, kilátástalan helyzetben levő nők elhiszik, hogy eljött a megváltó... ennek meg kell adni mindent nehogy meggondolja magát és itt hagyjon.


Szóval aki így akar ismerkedni annak nem hinnék. Vagy így, vagy úgy de nem tiszta a szándékuk.

Jobb esetben egy nyugati lúzert fogsz ki rosszabban egy csalót a legrosszabban meg egy bűnözőt.

2019. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

22-es jól beszélsz! Egyébként ez a trükkje minden csalónak, legyen az bármilyen területen. Nézd csak meg, mennyien bedőlnek az ilyen click-bait oldalaknak, a kamu üzleti lehetőségeknek.

Egy a lényeg, hogy az emberek vágyaira kell hatni. Viszont ötleteket nem akarok adni.

2019. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
18. Nem netes hirdetés újságban olvastam. És azt írta, hogy fontos a nyelvtudás.
2019. jún. 21. 23:31
 25/25 anonim ***** válasza:
Oké. Akkor mutasd meg a hirdetést.
2019. aug. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!