Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hazugság az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazugság az egész? Félek, hogy becsapnak

Figyelt kérdés
Rátaláltam egy hirdetésre, ahol külföldi férfi keres párt. Az áll a hirdetésben, hogy fényképes bemutatkozást kér, elküldhetem a fényképem nem lesz ebből semmi baj? Én nagyon szimpatikusnak tűnik.

2018. dec. 30. 00:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
15%

Letojom, ha le leszek pontozva: Elismerem, hogy a mai magyar társadalomban, nagyon sok a retardált.

Elég felmenni facebookos csoportokba, avagy társkeresőre:

Mit lát az ember, baszni akarok, küldj magadról mezítelen képet, dugnálak, jó a melled, etc..

És sajnos nagyon sok van az ilyen 20-50 évesek között.

És ez miatt megtudom persze érteni azt, hogy sok nő már inkább külföldihez menekül.


DE EZZEL SZEMBEN! Igen is bánt, hogy akik aránylag normálisak lennének, mert olyan, hogy hibátlan úgy sincs, mindenkinek van valami marhasága.

A külföldiek nagy része is retardált. Beszélgettem már külföldi srácokkal, nekik sem nagyon megy párt találni, mert náluk is retardáltak a nők.

Én igen is azt látom, hogy ma már semmi nem jó a legtöbb nőnek. Ki van erőszakolva az, hogy mindent megkapjanak. És mindnek csak a legjobbak kellenek.

Simán megülnek egy jó pasi mellett akkor is, ha pályáznak rá vagy 30-an. Mert abban bíznak, hát ha szét megy a párjával, és akkor majd 1 a 30-hoz eséllyel, talán majd ő lehet az új barátnő.



Amúgy engem az is zavar, hogy sokan hisznek istenben, régen én is hittem, amíg meg nem halt az édesanyám.

A biblia szerint az első ember pár Ádám és Éva volt...

Az isten azért teremtette Évát, hogy Ádámnak legyen egy párja, hogy ne legyen magányos. Hogy egy emberként teljesüljenek be.

Ha ez igaz lenne, akkor minden embernek alanyi jogon JÁRNA, hogy találjon magának egy barátnőt.

De az ami megy, a nők felsőbbrendű érzete, hogy ők többet érnek másokhoz képest, ezért ha nem felel meg valaki, akkor lehúznák szívesen a WC-n is, ez is épp elég ahhoz, hogy ne találjon egy normális srác valakit. Ott vannak az egyetemisták, az okosabb csajok, csak azért mert okosak, rohadtul el vannak telve maguktól. Azt hiszik többet érnek.

Pedig elmondom, ugyan olyan büdöset szartok, ugyan olyan értéktelen senkik vagytok, mint a többi ember.

És ugyan olyan porhalom marad utánatok, ha meghaltok egyszer.

2018. dec. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
49%
Majd írd meg melyik kupiba keresselek. Néha jó külföldön magyar szót hallani.
2018. dec. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
33%

Próbáld meg. Én téli képet küldenék, amin az egész alakom látszik. Viszont kabátban (dzsekiben) vagyok.

Más válaszolóknak: Nyugatra még mindig több férfi megy mint nő. Nem régen halottam, hogy német ipar városban még "vasorrú Heidi" is bőven válogathat a férfiak között. Nálunk ez szerintem már fordítva van, főleg a keleti részen. Tehát nem biztos, hogy a külföldi férfi lúzer vagy csak egy szerencsétlent keres akit kihasználhat. Lehet félénk, nem megfelelő nőknél próbálkozik. Sok szerencsét kérdező.

2018. dec. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítségét! Bár ez a válsz eléggé rosszul esett: "Majd írd meg melyik kupiba keresselek. Néha jó külföldön magyar szót hallani."
2018. dec. 30. 22:17
 15/25 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is az jutott eszembe,h kupiba kotsz ki vagy a szerveidet kiveszik es eladjak. Mert ugye azert ismerkedni szemelyesen szoktak,nem levelben.
2019. jan. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Kérdező nézz,kékfényt/riasztást. A 20-50 milliós autókat foglalják le a családoktól. Taktika kimennek kűlföldre magyar lánynak beadják,hogy ők a jómódu Jürgenek meg Kurtok akik kizárólag magyar/román/ukrán/lengyel/szlovák barátnőt akarnak. Merta magyar... lányok milyen szépek. Aztán kint elveszi mindened betuszkol egy kocsiba,kapsz egy löketet és dolgozol...
2019. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Már tényleg félek.
2019. jan. 1. 21:24
 18/25 anonim ***** válasza:
77%

Ugyanilyen hirdetésekkel próbálkoznak, de mint külföldi nő.

Bűnbandák állnak mögöttük, a női hirdetésekkel a gyanútlan férfiakat húzzák le pénzről. Az elején előadják magukat, hogy nagyon szimpatikus vagy, majd később beléd szeret. Aztán jön a sztori, hogy pénz kellene a beutazáshoz, mert hát hozzád költözne. A folytatás meg már csak a fantázia kérdése, de az tuti, hogy le fognak húzni, és nincs semmilyen nő a háttérben.


A külföldi férfi magyar nőt keres is 99%-ban ugyanekkora átverés. Buta módon azt hiszik a nők, hogy megérkezett a nagy lehetőség a kitörésre. Odaadják a fotóikat, adataikat egy idegennek. Nem egyszer fordult már elő, hogy kifizetik az útját a nőnek, kiutazik és eltűnik. Vagy azért mert elveszik az irataid és szexrabszolga leszel valahol, vagy azért mert kellenek a szerveid.


Most komolyan! Miért hisztek a mesékben? Egy gazdag külföldi minden újjára 1000 nő jut, szerintetek majd ostoba netes hirdetések útján próbálkozik, olvasgat, írogat. :D Mert hát ő olyan rendes pasi, aki nem talál egy rendes nőt. Inkább bajlódik a nyelvi nehézségekkel, a beutaztatással, a távkapcsolattal. Hogyne. Pont ebben az extrém gyors világban.


A mai digitális adatmennyiség 98%-át tökéletesen figyelmen kívül kell hagyni, és mégegyszer mondom: MESÉKBEN NEM KELL HINNI!

2019. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
28%

"Őszintén? Ha átbasznak meg is érdemled. Minek kell ilyen külföldi hirdetésekkel foglalkozni? Van itthon is szingli férfi."


Hát csak az a baj, hogy ez a sok itthoni szingli férfi olyan szintet üt meg, mint te. Én javaslom a külföldieket, onnan is inkább a nem magyarokat, akik innen iszkoltak el, mert azok jó eséllyel itt szocializálódtak, tehát olyan tipikusan magyarosak...

2019. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
49%

19-es. Mert hát a külföldi az csupa szeretet és jóság. Figyelj már ide. A magyar az egy velejéig prosztó és tirpák népség. Ebből ne hagyd ki a nőket sem, mert én férfi oldalról ezt látom.


Pontosan azért ekkora gáz ez az ország, mert 9.5 millió paraszt él itt, és a maradék polgári réteg meg túl kevés ahhoz, hogy érdemben hozzátegyen hogy jó legyen itt a társadalom. Nézz rá a politikai "elitünkre". Földtúró, parasztok ivadékai, tudod él bennük az az elfojtatlan paraszt mentalitás, hogy 5Ft-ért a saját anyjukat is eladnának. Persze az utca embere is ugyanez.


Nem gondolod hogy naivitás az ilyen emberektől elvárni egy jól működő szerelmi vagy társas viszonyt? Mégis, kitől tanulták volna meg?


Járj mindenhol nyitott szemmel, láss, ne csak nézz. Katasztrofálisan bunkó és egoista nők, férfiak, öregek és gyerekek mindenhol. Annyira tipikus az is, hogy kimegy a magyar mosogatni, majd a fészbúkon kiteríti az 1200 euróját, és menőzik vele, hogy mennyi pénzt tud keresni. Ez csak egy példa volt. Vagy a genetikai úton beleivódott irigység, a többnek látszani akarás, a hátbatámadás stb.

A legjobb az, amikor a sok paraszt egymásra mutogat.


Az a baj, hogy a világ már nem a régi, eltűntek a határok minden értelemben, így már semmiben sem lehetsz biztos. Külföld? Melyik országra gondolsz? Az őslakosság már lassanként mindenhol háttérbe szorul. Nyugat Európát ellepték kelet Európa "migránsai".


Lehet hogy kemény a véleményem, de már valahogy elegem van abból, hogy amíg én figyelembe vettem másokat, addig mások nagyívben szrtak rám, vagy kihasználtak, vagy átvertek.

Alapvetően egy kulturált világban nem így mennének a dolgok, de nem is a világgal vannak a bajok, hanem az emberekkel.

2019. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!