Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha első találkozás alkalmával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első találkozás alkalmával már mély beszélgetés alakult ki, az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Már első alkalommal leromboltuk a standard első találkozás menetét és végig egy mély szinten tartottuk a beszélgetést.

2019. jan. 5. 01:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nagyjából jelenthet mindent és semmit. Az, hogy te nőként, ill. magadból kiindulva így látod, még nem biztos, hogy a partnered is így érzi, ill. látja. Idővel úgyis kiderül, hogy a "mély" első randinak lesz-e folytatása, de én a helyedben leszállnék a földre és próbálnám reálisan látni a helyzetet.
2019. jan. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azt hogy beszelgettetek.
2019. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem az eddigiek alapjan red flag
2019. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én pszichológusként dolgozom egy csapatnál és egy általános iskolában már évek óta. Nehéz velem beszélni "csak úgy", még a magánéletben is. Első találkozás ide vagy oda, legyünk bárhol, olyan kérdéseim, észrevételeim illetve válaszaim lesznek, ami messze nem "egyszerű".

Ha erre alapoznám mások szimpátiáját, avagy közeledési szándékát, jól megégetném magam. Nem szoktam mások orrára kötni, hogy mivel foglalkozom. Nem kell nekem a felesleges teher. Viszont ennek ismerete nélkül is kihozom az emberekből a ventillálást. Viszont ettől még nem fognak érzelmileg kötődni hozzám. Max furcsa lesz számukra, hogy mit ki nem kotyogtak pl. egy szaunában.

2019. jan. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Friend zone
2019. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg szerelem kezdete. Annyira felszinesek az emberek hogy már ebben is csak a rosszat látják. Első randi nem kell feltétlenöl a csókról meg a szex témákról szóljon. Az egymás lelkének megismerése után is ráér szerintem ahogy így leírtad biztos hogy lesz folytatásotok. Kár hogy az ilyen emberek mint ti ritkán találkoznak egymással azaz ez nagy szerencse hogy ti így összejöttetek.. Mennyivel boldogabb házasságok születnének ha több ilyen lenne mint a ti találkozásotok..


Sok sikert kívánok nektek! :)

2019. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!