Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés elején ez rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés elején ez rendben van szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel régebben is ismerkedtünk már, de soha nem jött össze a kapcsolat. Most hosszú idő után újra megkeresett, az elején szinte az egesz napot végigbeszéltük, mert mindig írt. Ez ment 1-2 napig, azóta csak estefelé ír, pedig ráér most is egész nap, mert most éppen nem dolgozik. Még le is írja, hogy otthon van egész nap és semmi dolga.

Szerintetek ez így oké? 22/l.



2019. jan. 23. 12:54
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Mikor nekem udvarolt a párom, minden nap találkoztunk, akármilyen fáradtak voltunk meló után. Sokszor éjfélig együtt voltunk kint a szabadban és romantikáztunk. Nem húztuk egymás agyát napokig, hetekig, mint ez a srác. Mert egy napot se bírtunk volna egymás nélkül.
2019. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

Köszi, kezdem érteni.

És akkor már csak úgy mellékesen, ez most a legfrissebb:

Mikor legutóbb írt, ugye jelezte, hogy kereshetném én is. Ezért írtam neki másnap, először, mióta most ismerkedünk. Szerintem jól vette ki magát, mert egyből azzal kezdte, hogy akkor ért haza, éppen írni akart. Csak mondta, hogy rosszul érzi magát, és kb. 2 üzenetváltás után eltűnt. Az addigi bizonytalanságom miatt ezen kiakadtam,és megírtam neki, hogy mivel napok óta alig beszélünk, kezdem ezt furának érezni. Azt mondta, hogy nincs semmi baj, ő továbbra is komolyan gondolja, csak zűrösek voltak a napjai, meg aznap is nagyon rosszul van. Rákérdezett a másnapi talinkra, ami a harmadik randi lett volna. Én mondtam, hogy elbizonytalanodtam. Aztán azzal köszönt el, hogy másnap ha van kedvem találkozni, szóljak neki. Másnap így rá kellett írnom, azt írtam, hogy ha úgy van, akkor pihenjen, én nem akarom nyaggatni. Mire közölte, hogy jó, ahogy gondolom. Erre még annyit írtam, hogy az ilyenek miatt is érzem furának, amúgy meg nem mondtam nemet. Erre azóta se válaszol...hát itt tartunk most.

2019. febr. 6. 21:21
 43/43 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nem akarod magad tovább kínozni, engedd már el ezt a komolytalan pasit! Fiatal vagy, 1000 lehetőséged van jobbat találni. Kb. annyi idős voltam, mint te, amikor szerelmes voltam egy pasiba. Egyszer össze is jöttünk, de ő utána lerázott, nem akart folytatást. Nagyon fájt, de nem futottam utána. Még abban az évben megismertem jelenlegi páromat, akivel nagyon jól megvagyunk. Ez a srác pedig, aki visszautasított, (több mint 10 év telt el azóta) nemrég rám írt messengeren, hogy bocsánatot kér és szeretne találkozni velem. Azóta se volt komoly kapcsolata. És szerinted miért nem volt? Mert egy xar ember, azért..
2019. febr. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!