Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés elején ez rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés elején ez rendben van szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel régebben is ismerkedtünk már, de soha nem jött össze a kapcsolat. Most hosszú idő után újra megkeresett, az elején szinte az egesz napot végigbeszéltük, mert mindig írt. Ez ment 1-2 napig, azóta csak estefelé ír, pedig ráér most is egész nap, mert most éppen nem dolgozik. Még le is írja, hogy otthon van egész nap és semmi dolga.

Szerintetek ez így oké? 22/l.



2019. jan. 23. 12:54
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Vagyis így sem tűnik jobbnak a helyzet, hogy leírtam a történetet...ez nem túl biztató
2019. jan. 24. 18:08
 22/43 anonim ***** válasza:

Őszintén: nem..

Nem pazarolnám ilyen "majd" meg "van idő" pasikra az életem...vhol vkinek biztos pont te kellesz és mindent megtesz majd azért hogy együtt legyetek...és nem huzza ennyi ideig még a személyes talit is...itt vmi nem oké...ez elég egyértelmű.

2019. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Akkor valószínűleg nem érdeklem eléggé, az nem stimmelhet

Mert bár, ahogy írtam nincs sok tapasztalatom, de szerintem ha egy pasit komolyan érdekelek, akkor ő akkor olyan gyakran keres ahogy és amilyen módon csak tud. Főleg, hogy otthon egész nap a tv előtt üldögél...ennek a srácnak ezek szerint annyi elég belőlem, hogy este pár órát ír...és ez azt hiszem elég durva, 2 nap érdeklődés után így leállni

2019. jan. 24. 19:07
 24/43 anonim ***** válasza:
Igen..és ebből kb levonhatod azt is mennyire lesz érdeklődő vagy érdektelen a kapcsolataiban...ő semennyire...elég magának valónak tűnik.
2019. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
és akkor mit tegyek a randival?
2019. jan. 24. 19:40
 26/43 anonim ***** válasza:
51%
Ha már le van pontosítva minden,menj el...lehet neki majd közbe jön vmi...ha meg ott lesz..legalább tisztázod vele hogy mit akar...ha nincs semmi még pontosan megbeszélve...és addig nem is keres...akkor meg felejtsd el...én ezt tenném
2019. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
A nap és az idő van lepontosítva
2019. jan. 24. 20:09
 28/43 anonim ***** válasza:
Akkor elvileg még keresnie kell...
2019. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Kíváncsi leszek a holnapra...meg egyáltalán a találkára, ha összejön

Utána meg gondolom azon lehet majd pörögnöm, hogy hogyan tovább

Illetve lesz-e hogyan tovább

2019. jan. 24. 20:28
 30/43 anonim ***** válasza:
Már előre látom hogy te végig szenvednéd meg idegeskednéd az egész kapcsolatot.
2019. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!