Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés elején ez rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés elején ez rendben van szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel régebben is ismerkedtünk már, de soha nem jött össze a kapcsolat. Most hosszú idő után újra megkeresett, az elején szinte az egesz napot végigbeszéltük, mert mindig írt. Ez ment 1-2 napig, azóta csak estefelé ír, pedig ráér most is egész nap, mert most éppen nem dolgozik. Még le is írja, hogy otthon van egész nap és semmi dolga.

Szerintetek ez így oké? 22/l.



2019. jan. 23. 12:54
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Na tudod te is a választ
2019. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
52%
Talán csak nem akar nyomulósnak tűnni.
2019. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
szóltam neki,hogy szerintem ez így nyögve nyelős, végül úgy alakult, hogy holnapután találkozunk
2019. jan. 23. 21:15
 14/43 anonim ***** válasza:
Hacsak nem lesz hirtelen más programja.
2019. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez most így olyan, mintha csak azért vett volna erőt magán, mert jelezted, hogy kezd eleged lenni. Komolytalan.
2019. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Akkor nem éri meg vele találkozni?
2019. jan. 24. 13:15
 17/43 anonim ***** válasza:
Annak tűnik....de ez igy elég kevés info amit leírtál...próbáld meg 1 napig nem keresni...ha ő keres magától akkor talán egy talit még megér.
2019. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

Köszönök minden eddigi választ!

Igen, kicsit hosszabb az alapsztori:


Régről ismerjük egymást, voltak

próbálkozásai, de soha nem sikerült a kapcsolat. Tavaly év vége felé keresett sok kihagyás utan, akkor nem is válaszoltam neki. Most nemrég újra megpróbálta, bocsánatot kért minden addigiért, ezt korábban soha nem tette meg. Elmondtam neki, hogy mit gondolok a múltbéli viselkedéséről, tehát tisztában van vele, hogy kb.nulla a bizalmam irányába, bár ezt tudta magától is. Kialakult egy beszélgetés, aztán 1-2 napig utána mindig végigírta reggeltől az egész napot. Majd a köv.2-3 napokon reggel, délelőtt semmi, csak estefelé írt rám, hogy milyen volt a napom. Ő pedig közölte, hogy szó szerint nincs semmi dolga otthon. Mondjuk az igaz, hogy mielőtt a kérdésemet ide kiírtam, azelőtti nap megkérdezte, hogy nincs-e kedvem találkozni valamikor. Arra azt feleltem, hogy még nem vagyok rá kész. Mondta, hogy semmi baj, van idő, aztán beszélgettünk tovább. Köv. nap megint semmi napközben, engem elfogott a bizonytalanság, és akkor írtam ide a kérdést. A válaszok hatására is megírtam neki, hogy nyögve nyelősnek érzem a dolgot, erre úgy érezte, hogy el akarom küldeni őt, amibe nekem úgy tűnt, hogy beletörődne. De csak visszahoztuk a dolgot, na úgy jött újra a talival. Én az egész alatt egyszer írtam rá, akkor is azt írtam meg, hogy nyögve nyelősnek érzem.

2019. jan. 24. 15:46
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves az illető? Vagy túl gyerekes, vagy ismerkedik másokkal is. A "majd", meg a "valamikor" nekem se valami komoly. Ha valakitől akarok valamit tényleg, elég hamar lefixáljuk.
2019. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Vmi nem stimmel....lehet van valakije...vagy más városba lakik és lusta autozni...nem tudom...fura...és én 22 évesen nem is pazarolnám rá az időmet...de te tudod
2019. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!