Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés elején ez rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés elején ez rendben van szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel régebben is ismerkedtünk már, de soha nem jött össze a kapcsolat. Most hosszú idő után újra megkeresett, az elején szinte az egesz napot végigbeszéltük, mert mindig írt. Ez ment 1-2 napig, azóta csak estefelé ír, pedig ráér most is egész nap, mert most éppen nem dolgozik. Még le is írja, hogy otthon van egész nap és semmi dolga.

Szerintetek ez így oké? 22/l.



2019. jan. 23. 12:54
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Valaki itt van még a válaszolók közül? Azt hiszem segítségre lenne szükségem
2019. febr. 4. 17:53
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én itt vagyok. Hogy sikerült a randi?
2019. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
No mond...
2019. febr. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt?
2019. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Sziasztok, de örülök, hogy jött visszajelzés :)

Bár lehet hülyének fogtok nézni.

Szombatra volt egy ötlete, hogy mit csinálhatnánk, de mikor először mondta, nekem még bizonytalan volt a hétvégém, így lemondott róla. Aztán következő nap mikor írt, mondtam neki, hogy úgy alakult, mégis meg tudnám oldani a hétvégi randit. De erre a reakciója olyan fura volt, közölte, hogy ő nem akar nekem gondot okozni, ha nekem máskor jobb, akkor semmi baj, majd találkozunk más napon. Ez itt ennyiben maradt, beszéltünk tovább másról. Aztán eljött az a nap, amin ez a randi lett volna. Reggel írt, de egy szót sem szólt a randiról, majd eltűnt egész napra. Még este sem írt, pedig akkor mindig szokott.Este én írtam neki, hogy nem felejtett-e el valamit, mire azt írta, hogy ő rám hagyta, nem akarta erőltetni az aznapi találkát.

Szóval ezt éreztem furának, azt hittem meggondolta magát, és lelépett szó nélkül, mint ahogy régen már többször megtette.

Amúgy eddig két randink volt, most van tervben a harmadik holnaputánra. A keresési szokásai, ami miatt ezt a kérdést anno kiírtam, nem változtak, bár már jelezte, hogy én is kereshetném őt, nem csak mindig ő engem.

Két dolog van, amin még sokat jár az agyam.

Az egyik az, hogy eddig még semmivel sem próbálkozott. Egy puszival se, semmivel...Ne értse senki félre, nem bírom a nyomulós pasikat, de kicsit kezd zavarni, hogy talán nem tetszem neki eléggé.

A másik, hogy sokszor beszél távlati dolgokról, pl. hogy majd a nyáron ezt és ezt csináljuk, ide meg oda mehetnénk. És ezt mind úgy, hogy még együtt se vagyunk. Nem tudom eldönteni, hogy ezeket csak viccből mondja, vagy komolyan gondolja-e, esetleg hiteget..

2019. febr. 5. 14:33
 36/43 anonim ***** válasza:
Még mindig azt mondom hogy engedd el...nincs értelme...
2019. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
A srác viselkedése miatt vagy miattam?
2019. febr. 5. 16:27
 38/43 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján ez a srác nincs oda érted, nem jelentesz neki sokat. Én nem írnék neki többet.
2019. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Nektek ez miből jön le ilyen egyértelműen? úgy értem, hogy én mit nem veszek észre? Milyennek "kellene" lennie, ha rendesen érdekelném?
2019. febr. 5. 19:44
 40/43 anonim ***** válasza:
Hát nem ilyennek...keress mást akinek fontos vagy és majd megtapasztalod a különbséget....őt meg hagyd a francba
2019. febr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!