Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nem egyértelmű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem egyértelmű a nőknek, hogy ha lemondanak egy találkát akkor nekik kéne kezdeményezni a következőt?

Figyelt kérdés
Nem először fordult már elő velem, hogy egy nő lemondott randit, ezzel semmi probléma, főleg ha nem az utolsó fél órában mondja le. Bármi közbe jöhet, munka, betegség, család. Viszont azt nem tudom megérteni, hogy véletlenül ö9sszetalálkozva még ők teszik fel a kérdést, hogy miért nem jelentkeztem és milyen jó lenne találkozni?

2019. febr. 5. 11:01
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Szóval ez egy szűrő, hogy miként reagálok arra, ha h..ét csinálnak belőlem? Az első pár alkalommal még izgatott, manapság már kevésbé. Nekem az volt a furcsa, hogy véletlenül összetalálkozunk és azzal jön, hogy jó lenne találkozni amit ő mondott le. Ez egy vicc, groteszk humor.
2019. febr. 7. 11:11
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem, nem vicc.

A "jó lenne találkozni" jó esetben azt jelenti, hogy várja: szervezd meg.

2019. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Ha akart volna találkozni akkor felhív, tudja a számom hiszen már felhívott amikor lemondta a találkát.

Nem foglalkozom tovább a nővel, inkább keresek valakit aki értékeli, ha láthat. lehet hogy valakinél bejön ez a stílus, nálam biztosan nem.

2019. febr. 7. 22:19
 24/24 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos így a nők 90%-ánál probléma lesz.

Ez evolúciósan alakult így... amelyik férfi nem teper értük, az nem jó nekik.

Elég nagy megpróbáltatás a gyerek kihordása, megszülése és nevelése, tehát szükségük van a segítségre.

2019. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!