Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nem egyértelmű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem egyértelmű a nőknek, hogy ha lemondanak egy találkát akkor nekik kéne kezdeményezni a következőt?

Figyelt kérdés
Nem először fordult már elő velem, hogy egy nő lemondott randit, ezzel semmi probléma, főleg ha nem az utolsó fél órában mondja le. Bármi közbe jöhet, munka, betegség, család. Viszont azt nem tudom megérteni, hogy véletlenül ö9sszetalálkozva még ők teszik fel a kérdést, hogy miért nem jelentkeztem és milyen jó lenne találkozni?

2019. febr. 5. 11:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
20%

Lehet, hogy tesztelni akar, hogy mennyire hajtasz rá.

Az, hogy ő mennyire hajt, az nem téma, mert őszerinte neki NEM KELL hajtani, az a te dolgod!

Na, az ilyen típust jobb is otthagyni.


Egyébként szépen lepontoznak itt sok jó választ.

Ezt is ilyen sunyi, alattomos nők csinálják.

2019. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

10 válaszolónak

Ezt még el is fogadnám, de akkor is az lenne a normális ha utána ő igazodna a másik félhez és nem fordítva?

2019. febr. 5. 11:45
 13/24 peca1000 ***** válasza:
61%
Én a helyedben megkèrdeztem volna: Mikor találkozzunk legközelebb, mikor lenne jó neked?
2019. febr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%
Én nő vagyok, és nekem egyértelmű, hogy ebben az esetben nekem kell felajánlanom a következő találkát, ha már az én "hibámból" nem lett belőle semmi.
2019. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Erre nincs szabály. Mindig az teper jobban, akinek fontosabb. Ha jó nő, és te nem hívod el újra, majd elhívja más.
2019. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
#10: Nem ennyire evidens? De. Tényleg gáz ez a pontozás.
2019. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Rockarc ***** válasza:

Mivel ez mar egy olyan idopont, amiben mindket fel megallapodott, ezert ugy gondolom, hogy igen. Nem muszaj a nonek idopontot javasolni, de annyit en is elvarnek, hogy a multkor le kellett mondanom a randit, de most talajunk ki egy uj idopontot. Nem kell neki elhivnia engem, de a temat o vesse fel.


Aki erre nem kepes, az meg nalam assa el magat, meg a startvonal elott elbukott. Egeszen biztos, hogy nem ilyen not keresek. Mondjuk eddig nem is volt ilyenben reszem.


42F

2019. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"de bármikor a napokban/héten/jövő héten szívesen találkozik Veled ha lesz rá időd, akkor már mentességet kell Neki adni az alól,hogy konkrét időpontajánlattal keressen"


Szerintem meg ha lemond egy megbeszélt időpontot, akkor az a minimum, hogy javasol helyette egy másikat. Ha nem teszi, akkor ne is várjon javaslatot a másik féltől.

2019. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Velem már többször is előfordult, hogy lemondtak randit és utána nem is hallottam a nő felől többet. A mostani nőt egy szórakozóhelyen ismertem meg szilveszterkor és megbeszéltük, hogy legyen folytatás és találkozunk. Fel is hívtam, meg is beszéltük a találkát , erre aznap kora reggel lemondta, mondván közbe jött neki valami. Mondtam, hogy rendben és leraktuk a telefont(dolgoztam). Tegnap egy benzinkúton futottunk össze teljesen véletlenül győrben, úgy hogy mindketten Budapestiek vagyunk.
2019. febr. 5. 18:01
 20/24 anonim ***** válasza:
#1 összefoglalta a lényeget, hogy ez egy szűrő.
2019. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!