Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha a pasi megkérdezné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a pasi megkérdezné hajlandóak vagytok-e rá, mit válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel randizok egy pasival. Tetszetek egymásnak,első vagy második randi. Békésen üldögélve beszélgettek, megy egy kis flört, majd a kérdés:

"Mit gondolsz a férfi intim régióról? Milyen tetszik? Továbbá Te hajlandó lennél változtatni a fanszőrzeteden, ha a pasid azt kérné?"


1) Mi lenne a konkrét (szó szerinti)válasz?

2) Igazat mondanál-e

3) Korod, és hány pasid volt eddig?


2019. márc. 22. 22:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Semmi, elmennek es otthagynám. Korainak tartanam imyet kérdezni
2019. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi. De egy "Szia!"-t sem mondanál neki? Ez elég elképzelhetetlen. Másrészt nem írtad a korodat sem, meg azt se h hány pasid volt eddig.
2019. márc. 22. 22:18
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Jahat, oke. Nem 20 eves kislany vagyok, kinottem az ilyen hulyesegekbol
2019. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szószerinti válaszom: na akkor itt most befejeztük a randit, szia. És otthagynám, nem keresném többet.


27 vagyok és 1 pasim volt /van

2019. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm 22:22-es, megvan az első rendes válasz.
2019. márc. 22. 22:26
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, miért kell privit írogatni nekem, amiben azt mondod, elmondadz ennek-annak

, megmagamat minősítem, amiert nem válaszolok minden feltett kerdesedre?? Normalisnak erzed ezt??mert nagyon nem az, ilyen frusztralt, idegbeteg modon reagalni ilyen aprosag miatt. Bar a kerdesben felvetett gondolatodbol is latszodik, higy szerencsétlen vagy

2019. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Kifizetném a kávémat, vagy amit éppen fogyasztottam, és hazamennék.


Szeretem, ha őszintén, tabuk nélkül tudunk beszélni egy férfival bármilyen, szexualitással kapcsolatos témáról, ha már annyira közel kerültünk egymáshoz, - vagy mondhatnám úgy is, hogy kifejezetten igényem van erre, és nem is tudnék egy ilyen téren gátlásos, vagy prűd férfival kapcsolatot elképzelni, - de ha valaki 1. vagy 2. randin, amikor még alig ismerjük egymást, előállna ezzel a szöveggel, az inkább lelombozna, mintsem izgalomba hozna.


Mivel se nem haragudnék érte, se ki nem akadnék, szimplán csak kiábrándító lenne, nem szó nélkül mennék el, hanem tök őszintén elmondanám ezt a pasinak, picit hosszabban indokolva, mint ahogy itt leírtam, és utána köszönnék el.


Mondjuk most nézem, hogy igazából nem is releváns a válaszom, mert lányokat kérdeztél. 30 feletti nő vagyok, 3 párkapcsolatom volt eddig, mert egy több éjszakás kalandom extrákkal.

2019. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem első randira való téma, sokadik randin, ha már közelebbi a viszony, oké.

Konkrét szó szerinti válasz:

"Nem gondolom, hogy olyan viszonyban lennénk, hogy ilyeneket megbeszéljünk."

Ezután nyilván azt gondolnám, hogy csak szexre hajt és/vagy kattant.

27 - 3

2019. márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasi ilyeneket kérdezget, akkor az komoly kapcsolatot nem akar, vagy nagyon infantilis, bagy szimplán debil.

Megmondanám, hogy nem vagyunk olyan viszonyban, hogy erről beszélgessünk és fejezzük be a randit, aztán nem is találkoznék vele- mert ebből jó nem sül ki.


33N (férjnél), 3 "pasi"

2019. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Értem... Most fizetek, aztán ne keressük egymást, okés?"

21/L, 1.

2019. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!