Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha a pasi megkérdezné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a pasi megkérdezné hajlandóak vagytok-e rá, mit válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel randizok egy pasival. Tetszetek egymásnak,első vagy második randi. Békésen üldögélve beszélgettek, megy egy kis flört, majd a kérdés:

"Mit gondolsz a férfi intim régióról? Milyen tetszik? Továbbá Te hajlandó lennél változtatni a fanszőrzeteden, ha a pasid azt kérné?"


1) Mi lenne a konkrét (szó szerinti)válasz?

2) Igazat mondanál-e

3) Korod, és hány pasid volt eddig?


2019. márc. 22. 22:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%
9, eltaláltad, tenyleg debil a kérdező
2019. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

22:32-esnek ne higyjetek. Hazudik össze-vissza. Én egy darab jelzőt nem használtam rá. De mindegy.


A többiekhez szól: Akkor hanyadik randin érdemes ezt előhozni? És az első szex hanyadik randin időszerű?


A legfontosabb: Miért gondoljátok, hogy aki beszél róla, az minden áron csinálni akarja, és minden áron csak azt akarja?

2019. márc. 23. 00:00
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem az a gond, hogy beszél róla, hanem az, hogy mikor. Aki rendelkezik normális szociális készségekkel, biztos nem fog rögtön az ismerkedés elején ilyeneket feszegetni. Hogy mikor van itt az ideje, teljesen egyéni, attól függően, hogy hogy alakul a két ember kapcsolata. Ez vonatkozik a szexre is.
2019. márc. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem ezt most hagyjuk abba, egeszen biztosan nem egymast keressuk"


32N - 9

2019. márc. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekről nem illik egy randin beszélni. Tényleg nagyon kiábrándító. Majd ha már eljuttok odáig hogy szexeltetek párszor, el lehet mondani egymásnak normálisan, ha zavar valami. Értelmes, felnőtt embereknél így működik.
2019. márc. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem megleptek a válaszok, én ezt is meg egy csomó más "nem az első randin szokás ezt megbeszélni" témát mindig az első egy-két randin beszéltem meg az összes pasimmal (házasság, gyerek kérdés, pl). Mert ha ezekben a szerintem alap dolgokban nem tudunk dűlőre jutni és már elméleti szinten eltérés van közöttünk, akkor minek húzzuk tovább az ismerkedést? És én se csak dugni (vagy házasodni vagy gyereket csinálni) akartam a randipartnereimmel, ahogyan ők sem csak ezt akarták tőlem, jellemzően.


A kérdésre válaszolva:


1. szó szerint nem tudom, mit mondanék, függ az adott hangulatomtól és a pasitól, de alapvetően azt mondanám, hogy nem szívesen változtatok a magam szőrzetén, mert okkal hordom úgy, ahogy. Férfi intim régió meg legyen természetes de tiszta.


2. miért hazudnék, van ennek bármi jelentősége?


3. 26 - 4 (férjemet is beleértve)

2019. márc. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#16 Azért a gyerekvállalás kérdése más, mint a nemi szőrzet. Egyfelől azért, mert ha ebben nem egyeztek, akkor valóban nincs értelme egy kapcsolatnak. A nemi szőrzet viszont más dolog, merthogy alakítható, azaz itt létezik kompromisszum.

A volt férjem utálta a szőrt, ezért én szőrtelenítettem, de nagyon nem bírta a bőröm. Egyébként vicces, hogy az eddig általam ismert férfiak a saját nemi szőrzetükkel kapcsolatban nagyon határozott állásponton voltak, amitől nem tértek el (egyik nem volt hajlandó, mert az nem férfias, a másik kettő meg nem tűrte magán a szőrt), nekem egyikbe sem volt beleszólásom, de nem is tettem volna, mert ha szeretek valakit ezt a döntést meghagyom neki. Sem a vonzalmam, sem ez érzelmeim nem a másik nemi szőrzetén múlik.


Viszont az én szőrzetem egyértelműen kompromisszum tárgya volt, mert ők nem szerették, ha egy nőnek van. Ezen a téren a férfiak piszok önzőek tudnak lenni. Tehát, kérdező, hogy neked is válaszoljak, én azért fejezném be itt az ismerkedést, mert egyértelmű, hogy nem fogtalak meg eléggé ahhoz, hogy kelljek neked minden áron, szőrrel vagy anélkül. Amúgy, ha már egy működő kapcsolatban szóba kerül,továbbra is kompromisszumkész vagyok legalább alkalmanként bevállalni a szőrtelenítést, de aki ezt még szex előtt felhozza, az lehet hogy a maga szemszögéből komolyat akar, viszont egy önző dög, ha ehhez méri a további ismerkedést, és nincs keresnivalója az életemben.

2019. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Igen, neked hisznek.

Mert akármiért, csak erre koncentráltam, ezt írtam le, lehetett fáradtságból, figyelmetlenségből, NEEEEEM. Te vagy annyira emberi, hogy rámtámadsz, flegmázol piriviben, hogy mit képzelek, hogy nem írtam ki mindenre a választ. Gratulálok, csak téged minősít ez az egész

2019. márc. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

1) "Ezt a beszélgetést nem szeretném folytatni, köszönöm a randit, szia."

2) Igen

3) 21, 1 volt/van


Szerintem ha egy ilyen kérdés megfogalmazásra kerül, akkor egyértelmű, hogy nem ugyanazt a fajta kapcsolatot keressük. Szexkapcsolatnál teljesen normális, ha az az egyik fő szempont a partner választásakor, hogy szőrös-e, vagy szőrtelen, és adott esetben elég ok az elutasításra, ha nem az ízlésemnek megfelelőek az illető bizonyos testrészei, de én nem ezt keresem. A számomra ideális kapcsolatban elsősorban szeretjük és elfogadjuk egymást, sokadrendű dolog, hogy szőrös-e, vagy nem. Akit szeretek és vonzódom hozzá, ahhoz ugyanúgy vonzódom szőrtelenül, mint szőrösen, mert nem a farka az elsődleges szempont a kapcsolatban, hanem a személyisége. Természetesen igyekszem megfelelni a páromnak és amivel tudok, a kedvére teszek, de ha valaki már ismeretlenül változtatni akarna rajtam, azzal nem lenne értelme tovább folytatni a beszélgetést.

2019. márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Fruzs33 ***** válasza:

"Nem gondolom helyén valónak,hogy már itt az első/második randin ilyet kérdezel,illetve a fanszőrzetem az én saját dolgom,hogy hogyan igazítom.


Miért hazudnék?

19 vagyok,nem tartozik senkire a párkapcsolati és egyéb kapcsolati mennyiségem,magán ügy.

Mint mondták a többiek,egyetértek velük.Az ilyenek valami agyi problémája van,vagy szexet akar.

2019. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!