Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, átlagosan mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, átlagosan mennyi idő után feküdtök le egy férfival?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, az első találkozótól számítva.
2019. máj. 21. 21:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
9%
Ez akkora bullshit, h a szerelemtől jobb lesz a szex. Csak az összeszokástól lesz jobb, és csodát az se tud tenni.
2019. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Én érzelmi kötődés nélkül nem tudok ellazulni. 34 éves vagyok
2019. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
16%
Első, max a második alkalommal. Nincs harmadik randi. Ha jó a szex van folytatás, ha nem jó akkor nincs.
2019. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
2 óráról fél évig volt minden. Én amúgy minél idősebb lettem, annál többet vártam. 27/N
2019. máj. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

11 na az a bullshit hogy egy kölcsönös romantikus érzelem után ahol van bizalom is nem jobb a szex annál mint hha csak érzelem nélkül idegenben csinálja az ember...


csak szólok 1000X jobb!

2019. máj. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Kb fél hónapig beszélgettünk interneten, majd találkozgatni kezdtünk. 1,5 hónap múlva történt meg, ami 6 randit jelentett és 2x nálam aludt. Akkor már a szüleim is ismerték és csak hétvégenként találkoztunk. Nála történt meg, akkor még szűz voltam. Az első kellemelten volt, mert fájt, de eközben nagyon izgalmas is volt mert kíváncsi voltam már. Az első pár alkalomnál nem jutottam csúcsra, de az óta szépen összecsiszolódtunk, kitapasztaltuk és nagyon élvezem ^^ kb fél éve vagyunk együtt. Nem bántam meg, bár ő várt volna ha úgy van.


18L

2019. máj. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
51%

Amint megvan a bizalom, érzelmi kötődés, elmélyült kapcsolat és a szerelem.

Első találkozótól úgy 1-2-3 év.

2019. máj. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Egyszer csináltam olyat,hogy 3 hét beszélgetés után az első randin lefeküdtem valakivel.

Ennek már 7 éve és azóta is együtt vagyunk szóval jól sült el

32/N

2019. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

1-2-3 ÉV???


Ennyi erővel csak az esküvő után.

2019. máj. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

#19

Félreértesz. Kapcsolatban akár a legelső napon is lefekszek szívesen a férfival, ahogy történt eddig mindig.

De a kapcsolathoz nekem kellenek azok a dolgok, amiket felsoroltam ("bizalom, érzelmi kötődés, elmélyült kapcsolat és a szerelem"), ezek pedig nem néhány randi alatt alakulnak ki.

Ráadásul én eleve nem ismerkedtem soha célzottan, mindig valahogy megismertem a férfit, egy darabig minden további szándék nélkül voltunk valamiféle kapcsolatban, és utána ment át annál többe. A legelső páromat már 6 éve ismertem, mikor összejöttünk, ebből 5 és fél évig fel se merült, hogy több lenne köztünk haverságnál. Egy 1-2-3 év baráti viszony nekem kell ahhoz, hogy valakivel rendesen összeismerkedjek, kialakuljon a bizalom, a barátság, és a mélyebb érzelmek.

2019. máj. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!