Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, átlagosan mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, átlagosan mennyi idő után feküdtök le egy férfival?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, az első találkozótól számítva.
2019. máj. 21. 21:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
És ha elfogynak a barátaid, akikkel még nem jártál?
2019. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

#21

Ezt hogy érted?

2019. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ha érzek iránta valamit. Mondjuk én akkor sem vagyok egy flörtölős típus...
2019. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Azt mondod, csak barátból lehet kapcsolat. De azért az embernek véges számú barátja van.
2019. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

#24

Igén, és? Jóisten, dehogy akarok minden barátommal sorra összejönni... Vagy hogy képzeled el ezt? :D

(De még ha akarnék, akkor se egészen értem a kérdést, akármikor lehet új embereket megismerni és barátkozni.)

2019. máj. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
91%

Én is hasonlóan vagyok, mint az egyik előző válaszoló.

Sosem volt olyan párom, akivel előtte ne ismertük volna egymást így vagy úgy. 2 hosszabb kapcsolatom volt (van, utóbbi még mindig megvan :D), és egy rövidebb, de az komplikált volt. Mindegyik srácot ismertem előtte hónapokkal, évekkel, és nagyon jóban voltunk, eleve már találkoztunk is előtte nyilvánvalóan többször, ismertük egymást (osztálytárs, majd szaktárs). Már kapcsolatban voltunk (tekintve, hogy nálunk kimaradt a randis-ismerkedős időszak), amikor lefeküdtünk, és mindenkivel egyébként 2-3 hónap után.


Egyszer randiztam úgy valakivel, hogy nem ismertem előtte, hanem neten "találkoztunk", vele 2 hónapig randiztunk, minden héten 1-2x, ebből egyszer sem mentünk fel egymáshoz (20 évesek voltunk), és szex sem volt.

Nekem elég furcsa dolog, hogy egy kvázi idegen emberrel, akiről esetlegesen azt sem tudom, hogy kezet mos-e vécézés után vagy bármi, szexeljek. A kézmosásos példa elég bagatell, de na. :D Értitek, alig ismerem, bármi lehet vele. Ijesztő.

Egyik barátnőm ismerkedett tinderen egy sráccal, nem olyan hosszú ideig beszélgettek, majd találkoztak egyik nap pár órára, másnap felment hozzá a barátnőm. Teljesen lehidaltam. Lehet én nézek sok filmet meg olvasok sok valódi történetet elrablós sztorikról, de ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy nem nagyon kell megerőltetnie maguknak az emberrablónak, rabszolgakereskedőnek, amikor random emberekhez is felmennek ezek a naiv lányok, akikről azt se tudják, mi fán terem. Ijesztő, tényleg.

2019. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

#26

Na, mindjárt kapod a 0%-ot. Én legalábbis eddig mindig kaptam, mikor megemlítettem, hogy nem túl erős az életösztön azokban a nőkben, akik vadidegenek lakására simán felmennek.

Ja, tudom, gyakorin ha valakivel már beszéltél 2 mondatot, az nem idegen.

Csak azt remélem, hogy ha az ilyen válaszolóknak van/lesz gyerekük, akkor nem így nevelik....

2019. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Változó, de érdekes hogy több férfival volt, hogy másfél-2 hónapig is varattam majd alig az első együttlét után elhagytak. Két komoly kapcsolatom volt, az elsővel a második randin feküdtünk le, másfél év lett belőle, a volegenyemmel szinten a második randin feküdtünk le :) 26/N
2019. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak egy kapcsolatom volt, ott egy hónapot vártam vele (18+ voltam akkor, nyilván ha tini lettem volna, többet várok). Most úgy gondolom, hogy olyan 3-4 randi után feküdnék le az aktuálissal.
2019. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!