Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet esélyem társkeresőn 36...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem társkeresőn 36 évesen 2 gyerekkel megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés
Csúnya szakításon vagyok túl. Jó anyagi körülményeim vannak, igényes vagyok a külsőmre, vezető beosztásban dolgozom. Szerintetek van értelme társkeresőzni? Létezik olyan pasi, aki elfogad gyerekkel? Őszinte véleményeket várok.
2019. jún. 7. 11:10
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Új dolog ez még nekem, nem is gondoltam, hogy ilyen típusú emberrel van tele a net.. biztos fog meglepetés érni.
2019. jún. 7. 12:03
 12/24 anonim ***** válasza:
94%
Huszonévesekkel is előfordul,hogy csak szexre kellenek.Én nem hallgatnék a nem,és semmi esélyed vészmadarakra.
2019. jún. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Fiatalabb, gyerektelen nőként, komoly bemutatkozóval is ez a többség sajnos, holott aki megnéz, tudhatja, hogy teljesen felesleges bepróbálkozni. Viszont mindig vannak üdítő kivételek, köztük pedig idővel olykor felbukkan egy olyan ember, akivel boldogan élhettek együtt. Még, ha valamiért nem is örökké. Én esélyt mindenképp adnék, mert nem tudhatod. Csak elkeseredetten ne vágj bele. Ha nem akad az utadba értelmes és hozzád passzoló jelölt (általában nem kell személyes jelenlét, hogy kiszűrd, a normálisak hajlandóak és képesek tartalmas és mélyebb levelezésre is előpróbaként, sőt, ez amúgy is magától adódik, ha egy húron pendülsz valakivel), nem kell belemenni rizikós találkákba.
2019. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
#11: A valóságban mindkét nemből nagyjából ugyanannyi problémás tobzódik, csak a netes társkeresőkön több a férfi. Ez az oldal pedig tele van férfigyűlölő felhasználókkal, elég csak a kérdéseknél a pontozásokra nézned. Nyugi, közel sem olyan rossz a helyzet, ahogy néhány ember beállítja.
2019. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
30%

Lehet , csak akivel összejössz és nincs gyereke akkor kell tervezni egy 3. esetleg 4. gyereket.

Vagy egy régebbi szerelmeddel összejönni.

2019. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Gondolom, sok mindenki ki van égve a sikertelen párkeresés miatt, ezért is írnak a másikra olyan érzéketlenül.
2019. jún. 7. 12:34
 18/24 anonim ***** válasza:

Ezért tessék értékelni a kedves, szép hosszú első üzeneteket. Lehet hogy írt már előtted másik 124 nőnek, de mégis veszi a fáradtságot hogy elolvassa az adatlapodat és megfogalmazzon egy komolyabb első levelet. :)


(Persze ez nem garancia semmire, de az biztos hogy hajlandó időt szánni rád)

2019. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ez eszembe sem jutott. De milyen igaz!
2019. jún. 7. 13:13
 20/24 Rockarc ***** válasza:
79%

Szerintem gondold at, hogy mit akarsz magadrol megosztani. En azokat a noket nem is vettem figyelembe, akik felraktak par kepet, de meg egy sort sem irtak magukrol. Felszinesnek es komolytalannak hat. Ugyanigy tudod szurni a ferfiakat is, akinek egy sorra sem futja, az eleve felejtos. Keresd az egyedi szemelyisegeket.


Masreszt ezzel megkonnyited a normalis ferfiaknak a kapcsolatteremtest, hiszen reagalni tudnak az altalad feltuntetett dolgokra. Mar az is egy szuresi lehetoseg, hogy megemlitett-e valamit abbol, amit kiirtal, vagy valami altalanosra szabott sablonszoveggel teriti a netet.


43F

2019. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!