Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet esélyem társkeresőn 36...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem társkeresőn 36 évesen 2 gyerekkel megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés
Csúnya szakításon vagyok túl. Jó anyagi körülményeim vannak, igényes vagyok a külsőmre, vezető beosztásban dolgozom. Szerintetek van értelme társkeresőzni? Létezik olyan pasi, aki elfogad gyerekkel? Őszinte véleményeket várok.
2019. jún. 7. 11:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
93%

Miért ne lenne értelme? Egy próbát mindenképpen megér, vesztenivalód nincs szerintem, max nem találod meg az igazit.


Én egyedülálló egy gyermekes apukaként nézelődök társkeresőkön is, még ugyan nem találtam meg az igazit, de azért szerintem nem lehetetlen. (Ez itt nem a reklám helye, nem azért írom, GYK-n nem keresek társat.) Ha társkeresőn egy szimpatikus anyukát találnék, egyáltalán nem tántorítana el az ismerkedéstől. Nálam nem az az elsődleges, hogy van-e gyereke vagy nincs, sokkal fontosabb a személyisége, hogy meglegyen a kölcsönös szimpátia első körben.


De azért apukaként sem egyszerű a társkeresőzés, az eddigi tapasztalatom alapján nagy többségben vannak a 30-40 közötti a korosztályban a gyermektelen nők, akiknek szintén a nagy többsége a partnerrel szembeni elvárásként említi az adatlapján, hogy még ne legyen gyereke, de majd akarjon gyereket a közeljövőben. Viszonylag kevés nőt láttam társkeresőt, akinek még nincs gyereke, de elfogadná, hogy a partnerének legyen. Könnyen el tudom képzelni, hogy a férfiak többségénél is hasonló az elvárás, hogy csak gyerek ne legyen, de ezt női válaszolók tudnák megmondani, akik szoktak társkeresőzni.


A korábbi válaszokon azért megdöbbentem, amiket írtatok, hogy miket művelnek férfitársaim a társkeresőkön. :( Ez engem is mélységesen felháborít. Ezek alapján megértem, hogy sok nő miért nem keres online társat. Szerintem meg inkább valahogy ki kéne szűrni az ilyen felhasználókat, mert vannak még azért normális férfiak és nők is az online társkeresőkön.

2019. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
33%

Az igazit sokkal nagyobb esélyed van most megtalálji, mint gyerekek előtt volt.


Pusztán azért, mert te kiesel a számodra nem megfelő embereknél, sokkal kisebb kukából kell turkálnod, mint gyermektelen korodban.


Még így is rengeteg a jelentkező és szerencsére csak a nem elég jó pasik esnek ki, mert akinek egy gyerek gondot okoz az erkölcsileg vagy más téren(felelősség, anyagilag, agyilag stb) éretlen egy felnőtt emberhez.


Bármelyik is a gyermekes fél, csak jól jár a gyerekszűrővel.

2019. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív hozzászólásokat, adott egy kis erőt, hogy belevágjak!
2019. jún. 8. 02:47
 24/24 anonim ***** válasza:
Jaj, már előre sajnállak😦 Lelkesen,naívan belevágsz, még nem is sejted mennyit fogsz sírni.
2019. jún. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!