Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek kizáró ok egy randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kizáró ok egy randi során, ha a másik fél kicsit "furcsa"?

Figyelt kérdés
Amúgy minden pipa lenne: jó fej, humoros, nem unalmas, jól néz ki, vannak életcéljai stb. Csak mondjuk furán látja a világot és az embereket. Nem illeszkedik egyetlen skatulyába sem, egyedi a gondolkodása.

2019. júl. 3. 21:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott egy példa:


Lány vagy, randira mész. Ott vár egy sármos pasi. Végig szimpatikus neked. Elsőre egy átlagos, céltudatos, normális srácnak tűnik. Aztán egyszer csak elkezd mesélni a magánéletéről. Kiderül, hogy 3 éve nem volt együtt lánnyal. Komoly depressziója volt, nem találta a helyét az életben. Ezért elment egy évre Afrikába egy szál hátizsákkal spirituális utazásra, hogy megtalálja önmagát. Verseket is ír. Elmagyarázza, hogy ő sosem lesz egy kiforrott, végleges egyéniség. Nem is szeretne az lenni, az útkeresésben leli az örömét.

2019. júl. 3. 22:04
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
#11: nem, nekem ilyen pasi egyáltalán nem volna szimpatikus, nézhet ki akárhogy. Nem úgy értem, hogy bármilyen abszolút értelemben véve "rossz" lenne, csak én személy szerint abszolút nem ilyet keresek. Úgy érezném, hogy én előrébb tartok az ön- és emberismeretben, mint ő, ezért egy ilyen, hozzám képest kezdő csak visszahúzna. Nem érdekel, hogy ha mások szemében a fenti kijelentéseim miatt beképzeltnek tűnök, azért az ön- és emberismeretért én keményen megszenvedtem, úgyhogy már csak ezért sem vagyok hajlandó letagadni az ez által szerzett tudást.
2019. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ez valóban példa volt, vagy ez vagy te?

2019. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ebben semmi furcsa nincs amit leírtál. Emberek ezrei élnek ugyan így és vallják ezt az életfilozófiát. Manapság egyre nagyobb divat. A furcsa vagy a különleges nagyon nem itt kezdődik. Egy ilyen önmagát kereső utazgatós embert csak így hirtelen vagy 4 féle "skatulyába" és személyiségtípusba tudom belerakni amik gyakoriak és sokat találkozom velük.
2019. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, hanem alapfeltétel. :)
2019. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

13-as: Nem, ez egy ismerősöm volt, jó pár évvel ezelőtti állapotában. Azóta megváltozott, saját cége van meg minden. Mondjuk párkapcsolata azóta sincs a napi 12-16 óra meló mellett.


14-es: Másik példa (ez sem én vagyok): A srác baromi jó emberismerő. Mind az értelmi mind az érzelmi intelligenciája kirívóan magas. Ezért egyből leveszi, ha nem mondanak igazat neki, vagy ha manipulálni próbálják. Még ha "ártatlanul" is. És ez rosszul esik neki, ezért folyton csalódik a párkapcsolataiban.

Őt is nagyon furcsának találják a lányok egy randin, mivel kiül az arcára minden érzés. Pl. elfintorodik, ha nem tetszik neki valami, de úgy látványosan. Emiatt a másik fél úgy érzi, mintha egy vizsgán ülne. Pedig tök rendes a srác amúgy.

2019. júl. 3. 22:59
 17/22 anonim ***** válasza:
58%

"Őt is nagyon furcsának találják a lányok egy randin, mivel kiül az arcára minden érzés. Pl. elfintorodik, ha nem tetszik neki valami, de úgy látványosan."


Nem spektrumzavaros (autisztikus) ez az ismerősöd véletlenül? Csak mert a mimikáját egy normálisan szocializálódott, FELNŐTT ember azért elég jól kontroll alatt tudja tartani.

2019. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"Őt is nagyon furcsának találják a lányok egy randin, mivel kiül az arcára minden érzés. Pl. elfintorodik, ha nem tetszik neki valami, de úgy látványosan"

Ez megint csak nem furcsa vagy különleges, egyszerűen csak bunkóság.

2019. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
57%

A 11esben hozott példa azért nagyon rossz, mert ránézésre betetted egy skatulyába, majd nem olyan volt. Ilyen azért 10ből 7 randin megesik. Amúgy a példában leírt ember egyszerűen nincs kész. Vagy nagyon fiatal, vagy Pán Péter szindrómában szenved, nem akar felnőni. Nem kezdenék ilyen emberrel, felnőtt vagyok, nekem felnőtt kell.


A másik példa meg egy autista spektrumzavaros, ahogy előttem már mondták, ezzel nekem személy szerint nincs bajom, bár mivel nekem is vannak autista vonásaim (csak én beszélek, nem fintorgok), ezért valszeg nem jönnénk ki jól.

2019. júl. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az a jó, ha valaki fura.
2019. júl. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!