Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek kizáró ok egy randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kizáró ok egy randi során, ha a másik fél kicsit "furcsa"?

Figyelt kérdés
Amúgy minden pipa lenne: jó fej, humoros, nem unalmas, jól néz ki, vannak életcéljai stb. Csak mondjuk furán látja a világot és az embereket. Nem illeszkedik egyetlen skatulyába sem, egyedi a gondolkodása.

2019. júl. 3. 21:16
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

#17, #19: De, az könnyen lehet. Szerintem amúgy sokkal többen vannak rajta az autizmus/Asperger spektrumon, mint azt gondoljuk. Mindannyiunknak vannak ilyen kollégái, barátai, rokonai, csak nem tudatosul bennünk. Vagy szimplán azt hisszük, hogy bunkó.

Én is gondolkoztam rajta magammal kapcsolatban. Nálam például gyakran előfordul, hogy beszélgetés közben felhozok egy - a többiek szemszögéből - teljesen oda nem illó dolgot, miközben az én fejemben kapcsolódik a témához. Nagyon gyakran kérdezik tőlem beszélgetések során, hogy "Ez meg hogy jutott eszedbe?".

Mondjuk egy régi példa: Egy kávézóban ültünk egy lánnyal, én kólát rendeltem. Nekem erről egyből Prága jutott eszembe, mert legutóbb ott ittam kólát. Szóval, amikor a pincér kihozta, én felhoztam úgy spontán, hogy de jó lenne elutaznom valahova, már nagyon rég voltam külföldön. Mondjuk Prágába. Közben amúgy tök más volt a beszédtéma. Ráadásul eléggé össze is zavartam vele a randipartneremet, mert azt gondolta, hogy első randin már rögtön azon jár az agyam, hogy utazzunk el együtt valahova.

2019. júl. 4. 20:38
 22/22 anonim ***** válasza:

"Csak mert a mimikáját egy normálisan szocializálódott, FELNŐTT ember azért elég jól kontroll alatt tudja tartani"

Persze igyekszik kontroll alatt tartani, de azért lejön az a másiknak, ha jó megfigyelő. Mármint az hogy ő épp gondol valamit, de nem akarja mutatni és ezért kontrollálja.

2019. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!