Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebből még lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből még lehet valami, vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

Na, szóval régóta kinéztem már magamnak egy fiút, nagyon tetszett első látásra,ő is figyelgetett engem, fogalmam sem volt a nevéről, neki sem az enyémről, egyszer csak egy nap rám ír Facebook, véletlen megtalált.

Elkezdtünk beszélgetni meg minden, megkérdezte, hogy van -e barátom, én is megkérdeztem tőle, hogy van -e barátnője, és azt mondta, nincs, de nem is szeretne, vagyis szeretne csak ez annál "bonyolultabb".

Azt mondta, hogy szerinte a szerelem vak, és hát ő nem akar vak lenni..sokat csalódott már, megcsalták.

Mondta, hogy legyünk “majdnem kapcsolatba”, csak nem mondjuk ki, hogy együtt vagyunk.

Ez röviden úgy zajlik, hogy nincs más csak mi ketten, neki se, nekem se, azt mondta, ő nem lesz szerelmes..

Csütörtökön felmentem hozzá, de ahogy nézett rám, ahogy nézett bele a szemembe, nekem teljes úgy tűnt, mintha szerelmes lenne.

Szerintem csak sokat csalódott már és fél, hogy megint fog, hogy én is megcsalnám, és nem meri felvállalni az érzéseit.

Szerintetek? Ti mit gondoltok, lehetne ebből még valami?



2019. júl. 13. 11:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Folyton puszilgatott, a kezem, az arcom, a homlokom.
2019. júl. 13. 11:08
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyébként én 18 vagyok, ő 24.
2019. júl. 13. 11:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Drágaságom, ezt úgy hívják: barátság extrákkal. Magyarul dugtok és semmi több. Az összes többi csak körítés.
2019. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ergo bead neked egy szép mesét, hogy szegényke milyen lelki sérült, te naív kis 18 éves lánykaként iszod szavait, sajnálod és abban reménykedsz, hogy a kedvedért majd megváltozik. Ez a felállás. A valóság pedig az, hogy dugni kellesz, de nincs annyi gerinc benne, hogy ezt így kiterítse eléd egyenesen.
2019. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Fú, gyerek vagy még te nagyon.
2019. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
42%
Mindenképpen beszéld meg vele! Ugy, ahogy ezt itt nekünk is leírtad! Nincs vesztenivalód, hisz nem vagytok együtt. Előfordulhat, hogy csak szexre kellesz neki, de lehet, hogy tényleg fél egy új kapcsolattól. Kérdezd meg, melyik az igaz rá. Utána mérlegelj ezek alapján. Amúgyis, egy pasi viselkedésén meglátszik, ha csak dugni akar. Például akkor nem olyan figyelmes, sűrűn a szexre tereli a szót, nem kérdi meg, milyen napod volt stb. Kicsit sokat írtam, bocsi. De neked kell rájönnöd, hogy mit akar és azután saját belátásod alapján kell cselekedned.
2019. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát, figyelmes volt.
2019. júl. 13. 11:25
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tette túl magát az elözõ kapcsolatain... Nem tudom, hogy mit akartál vele, de semmiképp ne vedd komolyan ōt, ha neked megfelel ez a laza kapcsi, akkor legyen, de ha komolyat szeretnél, akkor ōt inkább hagyd...
2019. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem értem miért gondol mindenki azonnal rosszat (és még én vagyok a negatív?) lehet csak túl óvatos. Amíg nem erőlteti a testiséget addig nem feltétlenül olyan főgonosz, mint ahogy itt gondolják.
2019. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Amikor mondtam neki, hogy ne várja el hogy már lefeküdjek vele, azt mondta, hogy nem várja el, senki sem várhatja el.
2019. júl. 13. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!