Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebből még lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből még lehet valami, vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

Na, szóval régóta kinéztem már magamnak egy fiút, nagyon tetszett első látásra,ő is figyelgetett engem, fogalmam sem volt a nevéről, neki sem az enyémről, egyszer csak egy nap rám ír Facebook, véletlen megtalált.

Elkezdtünk beszélgetni meg minden, megkérdezte, hogy van -e barátom, én is megkérdeztem tőle, hogy van -e barátnője, és azt mondta, nincs, de nem is szeretne, vagyis szeretne csak ez annál "bonyolultabb".

Azt mondta, hogy szerinte a szerelem vak, és hát ő nem akar vak lenni..sokat csalódott már, megcsalták.

Mondta, hogy legyünk “majdnem kapcsolatba”, csak nem mondjuk ki, hogy együtt vagyunk.

Ez röviden úgy zajlik, hogy nincs más csak mi ketten, neki se, nekem se, azt mondta, ő nem lesz szerelmes..

Csütörtökön felmentem hozzá, de ahogy nézett rám, ahogy nézett bele a szemembe, nekem teljes úgy tűnt, mintha szerelmes lenne.

Szerintem csak sokat csalódott már és fél, hogy megint fog, hogy én is megcsalnám, és nem meri felvállalni az érzéseit.

Szerintetek? Ti mit gondoltok, lehetne ebből még valami?



2019. júl. 13. 11:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen, ettől a "figyelmes vagyok, csak akkor lesz valami, ha te is készen állsz rá" showműsortól általában még könnyebben csúszik le a bugyi. Ettől még ezt akarja nyilvánvalóan, csak te még korodból kifolyólag nem vagy elég tapasztalt, hogy ezt átlásd. Ez önmagában nem baj persze, vagy hallgatsz a tanácsokra, vagy majd megtanulod a magad kárán, valahogy mindig lesz.

Nálam a srác már vagy háromszor elvérzett volna az előzményeket tekintve. Eleve rühellem, ha valaki úgy jellemzi az érzelmi világát, meg a kapcsolatokhoz való hozzáállását, hogy "bonyolult". Ez csak ködösítés. Ha komoly kapcsolatot akar, akkor nem fog ezzel elbizonytalanítani már az elején. Meg hogy sokat csalódott... jesszus, mutasson már egy embert a világon, aki még nem bízott meg olyanban, akiben nem kellett volna. Nem lesz ilyen. Mindenki csalódott már, de ezt ráerőltetni egy vadiúj ismeretségre nem egészséges. Lehet gyanakvó, de a gyanakvását tartsa meg magának, és az új ismeretségeit indítsa tiszta lappal. Ez lenne a normális hozzáállás, nem pedig az, hogy ismeretlenül is védekezési pozícióba kényszerít, hogy bizonygatnod kelljen, hogy te nem vagy olyan, mint a krábbi női. Manipulál.

Meg mi az, hogy nem vállal fel? Most kapcsolatot keres vagy dugópajtit? Eleve mit szeretnél egy olyan embertől, aki kategorikusan elzárkózik a szerelemtől? Nála az érzelmek nyilván nem játszanak szerepet, és ezt meg is mondta neked, így nem is kérheted majd rajta számon. És nem, nem szerelmes csak azért, mert "úgy" néz rád, viszont azt már sejti vagy tudja is, hogy te beleestél, így még könnyebben tud megkapni az ilyen kis műsoraival.

A kedvencem, meg a fél az új kapcsolattól. Akkor ne kezdjen bele újba, amíg megijed a saját árnyékától. Fog még csalódni eleget, ahogy te is és mindenki más is, de fogtok olyanokat találni, akik rászolgálnak majd a bizalmatokra, viszont ehhez az kell, hogy ti is nyílt lapokkal játsszatok, viszont ez a srác nem ezt teszi. De ha szeretnéd, lehet ő az első nagy csalódásod.

2019. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Rockarc ***** válasza:
72%

Milyen ferfi az, aki fel egy kapcsolattol? Mitol fel meg, az egerektol? Vagy a vacogos capatol?


Szerintem csak tul akar tolteni erzelmekkel, de valos erzelmei nincsenek, csak az onsajnalat es a tarsai. Agyba akar vinni es varni is fog rad. Ha lehamozod rola a mazat, akkor azert konnyu eldonteni, hogy mik a szandekai. Sose kezdj ilyen picsogo, onsajnaltato alakokkal. Egy ferfi nem ker sajnalatot, nem pozicionalja magat semmi ala, nem bujik el a felelosseg elol.


Nem veletlenul a tapasztalatlan korosztalyban vadaszik, a sajat korosztalya ezt mar nem eszi meg es nem is kivancsi ra. Szerintem az idodet pazarlod ra.


43F

2019. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"legyünk “majdnem kapcsolatba”, csak nem mondjuk ki, hogy együtt vagyunk."


És mindez a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában! Szóval ha kimondjátok, jártok, ha nem mondjátok, nem jártok?

2019. júl. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!