Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ő szakított, mégis ő haragszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrea_B0418 kérdése:

Ő szakított, mégis ő haragszik rám?

Figyelt kérdés
Aki volt már hasonló helyzetben, kérem, ossza meg velem a tapasztalatait, mert én ezt a helyzetet nem tudom megérteni. 2 évig voltunk egy pár. Szégyen, nem szégyen, de úgy, hogy mindketten házasok voltunk. Ismertem a múltját, tudtam, hogy előttem is voltak már női a felesége mellett, én mégis beleszerettem. Én a férjemmel nagyon fitalon jöttem össze, ő volt az első férfi az életemben, de mindig éreztem, hogy nem ő az igazi és a szex terén sem volt meg az összhang. Nem voltam elég biztos a megérzésemben és a kétségek ellenére mégis hozzámentem. Majd jött Ő. Elsőre megvolt a szikra és utána már éreztem, hogy ez nem csak egy kollegiális viszony innentől kezdve (mert kollégák voltunk, innen az ismeretség).1 évig udvarolt, mire megcsókolt, majd hónapok teltek el, mire valódi viszonyunk lett. Életemben először szerelmes voltam. Fülig, mint egy tinédzser. A szakítás előtti hónapokban már nagyon sok vitánk volt, főleg azért, mert én valódi kapcsolatot szerettem volna, amiért fel is adtam volna a házasságom. Egy ideig hitegetett, hogy ezt ő is megtenné, majd végül kiderült, hogy valójában nem akarja. De így is vele maradtam, mert annyira szerettem. Ennek ellenére végül mégis szakított velem. Ő. Az indok pedig az volt, hogy férjnél vagyok. Szóval nálam baj volt, hogy házas vagyok, de nála nem. Én annyira összetörtem (lévén, hogy életem első igazi szerelme volt, a nagy Ő), hogy eltűntem 7 hétre, mert táppénzre kértem magam. Időközben letiltott a közösségi oldalon, de már ezt sem nagyon értettem. Úgy voltam vele, biztos önvédelemből, hogy ne tudjon rólam semmit. Vissza mentem dolgozni, majd az első találkozásunk alkalmával sokként ért, hogy még csak viszonozni sem viszonozta a köszönésem. Úgy sétált el mellettem a folyosón, mintha ott sem lettem volna. Rohadtul fájt, mert a szakítás ellenére én még mindig szerettem és úgy gondolom, nem ilyen viselkedést érdemlek. Ő szakított, ő dobott ki, majd ő tiltott le és mégis ő dühös rám. Egyszerűen ebben nincs logika és értelem. Arra már rájöttem, hogy még ő sincs túl rajtam, de a haragjának az okát egyszerűen nem tudom megérteni. Én meg minden nap szenvedek, mert állandóan magamat hibáztatom, hogy biztos én csináltam valamit nem jól. Azóta a férjemmel sem vagyok már együtt, mert rádöbbentett, hogy ha meg tudtam csalni, akkor valami nem stimmelt a házasságunkban. Egyszerűen miért? Miért lehet dühös rám? Adjatok tippeket, hogy egy ilyen helyzetben miért válhatott ennyire ellenségessé úgy, hogy közben ő dobott ki. Mert én már semmit sem értek… Köszönöm! 31/N

2019. júl. 26. 11:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Istenem, hogy lehet valaki ilyen rossz ember?! Hogy hitetheti el valakivel, hogy szereti, hogy fontos neki, majd utána hogy bánhat így vele? Borzasztó fájdalmas érzés, hogy be kell látnom, csak egy illúzióba voltam szerelmes. És hogy minden szép szava hazugság volt. Megszakad a szívem.
2019. júl. 26. 12:14
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Tudom , hogy iszonyat nehéz lehet ( lehet le is pontoznak ) de most kéne nagyon össze kapnod magad és emelt fővel és büszkén menni a melóhelyen. Hidd el ez neki sokkal jobban fog fájni minthogy azt látja , hogy egy roncs vagy.Azt kell látnia, hogy te jól érzed magad!!
2019. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragszik, csak leszar. Egy voltál a nők közül az asszony mellett. 31 éves vagy, mi nem világos ezen?
2019. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy haragudna rád, csak nála a szeretői státusz volt a maximum amiben gondolkodott.

Nyilván úgy volt vele, hogy hiteget, húzza ameddig tudja, aztán amikor érezte, hogy már nagyon rámásztál erre a témára, inkább visszalép, a sarokba dob és levegőnek néz.


Ez van, de az prológusodból lejön, hogy nem igazán érzel rá arra, hogy is kéne jól választani és ez most is bebizonyosodott.

2019. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és azért azt tanácsolnám, hogy mindentől függetlenül válj el, mert ahogy most itt olvasom, sokan már a keblükre vennének, hogy így elbántak veled, de az igazsághoz mint írta,d hozzátartozik, hogy te is egy csalfa asszony vagy csak.
2019. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15

Nem kell a keblükre venniük, mert tudom, hogy én is hibás voltam. És ahogy a végén írtam is, azóta már nem vagyunk együtt a férjemmel. Ez a 2 kapcsolatom megtanított, hogy nem választok jól, mert nem igazán van élettapasztalatom meg jó önismeretem.

2019. júl. 26. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!