Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem, hogy szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy szakítottam a kezeletlen baja miatt?

Figyelt kérdés

Fél éves kapcsolat volt, és feltűnt, hogy a barátnőm minden nap tisztasági betétet hord, főleg az utóbbi időben. Rákérdeztem, de azt mondta, hogy a NORMÁLIS folyása miatt kényelmes, pláne így nyáron, és rá is szokott, furcsa már nélküle. Szerintem semmilyen olyan folyás nem normális, amihez minden nap betét kell, megkértem, hogy menjen el az orvoshoz, mert ez engem is érint, de azt mondta, hogy volt már ebben az évben, szóval ráér, és amúgy is tini kora óta ennyi folyása van, teljesen egészséges és soha nem volt nőgyógyászati baja. Könyörögtem, hogy legyen annyira szeretetteljes és igényes magával is és velem szemben is, hogy elmegy az orvoshoz és elmeséli ezt, de egyre agresszívabban utasította ezt el. Megkérdeztem hány férfival volt előttem, de erre nem válaszolt, merthogy undorító feltételezéseim vannak, és amúgy sincs hozzá közöm, mivel nem olyan sokkal, hogy bárkinek, akár még egy szigorúbb férfinak is elkerekedjen a szeme.

Nekem itt leesett, hogy valószínűleg mégiscsak fűvel-fával együtt volt, és inkább csendben szenved a batétekkel, mert ciki lenne az orvos előtt is, mivel azonnal tudná, mi az oka. Ezzel szembesítettem, erre szép pofont kaptam tőle, én pedig azonnal szakítottam, amire azt mondta, hogy neki is jobb lesz úgy.

Jól tettem, ugye?


2019. aug. 20. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
90%
Ne etessétek a trollt. Vagy kamu kérdés, vagy degenerált a palesz.:)
2019. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
90%

A hüvelyfolyás mennyisége és állaga is ciklusfüggő.


Vannak, akiknek alapból bővebb.

Nekem is. Sőt, az exem, Ő mégerősebb "folyást" váltott ki, hiszen izgultam rá. Nagyon vonzott.

Sőt, ahogy itt az egyik válaszoló írta, borotváltan jobban, nyálkásabb a puncim.



Ha nem volt szagos és tűrószerű, akkor valószínű nem volt baja.

Mellékesen fertőzést nem csak szexel lehet összeszedni. Uszoda, nyilvános wc, szoli, szálláshelyek. Vagy csak elég megfogni egy kapaszkodót és mondjuk utána magához nyúlnia. Már kész is a baj.

A tisztasági betétret pedig erre találták ki.



Nem tudom, nekem általánosban voltak felvilágosító óráim. És nem tegnap volt.



Némi anatómiai ismertet is magadra szedhetnél.

2019. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 A kérdező kommentje:

Megyek, mint a szél. Még úgy is, hogy csak gumival voltam vele.


Egyébként szépen kértem arra is, hogy szedjen már tablettát, de arra azt mondta, hogy nem, mert egyszer már szedett, és totál kiszáradt a hüvelye, és fájt neki a szex.

Szerintem meg csak nem mert visszamenni az orvoshoz, mert hamar kiderült volna, hogy nem boldog párkapcsolat miatt kellett neki az a kis bogyó. :)

Meg alapból ellentmondás, hogy ha annyira dől belőle a szaft, hogy még a bugyi is átázik, akkor miért nem képes szedni valamit, amitől kevesebb? :D


Vicces, ahogy hazudoztok, és magyarázzátok, hogy teljesen egészséges egy agyonhasznált nuni.


Remélem minden férfi megtalálja ezt a kérdést, és nem kételkedik többé, hogy szimplán ésszerűségből és a saját védelmünk érdekében is kerülni kell az igénytelen, "nekem minden jár" típusú partnerváltogató nőket.


Az pedig nem számít érvnek, hogy a TV-ben reklámozzák, ugyanis a cégek sem buták, kihasználják a szégyent és az orvosfóbiát, ezért is hirdetnek hüvelygomba elleni otthoni sufnigyógyszert, mert ugye egyszerűbb titokban próbálkozni drága pénzért a 4 fal között, mint elmenni orvoshoz, és közölni, hogy amióta az 5. kétes alakkal feküdtem le, azóta viszket és bűzlik...

2019. aug. 20. 13:27
 24/64 anonim ***** válasza:
6%
Legalább nem kell síkosító. Csak gumi mindig legyen rajtad :D
2019. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
90%

A folyás mennyisége mindenkinél változó. Nekem is sok van, tisztasági betét nélkül nem is megyek sehová sem. Ha nem csíp, szagos, fáj akkor nem volt neki sem semmi baja. A baktériumot vagy gombát meg te is megérezted volna az biztos! Nekem volt már mindkettő (nem szexuális úton) és amellett nem lehet megmaradni az biztos, annyira kellemetlen érzés!

Bocs, de ebben te voltál a bunkó. Elmondta, hogy ez nála így működik, meg volt már orvosnál idén. Utána meg rámondtad, hogy egy cafka... Valóban jobb lesz neki nélküled.

2019. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
88%
Én is hordok minden nap, kivéve mikor vérzek, akkor rendes betét kell. Nem csak folyás ellen van, hanem ha elmegy pisilni és véletlen nincs papír amivel megtörli, akkor az a pár csepp nem csöppen a bugyiba, hanem felfogja a tisztasági betét!! Kicsit nézz utána a női dolgoknak.
2019. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
90%

"Meg alapból ellentmondás, hogy ha annyira dől belőle a szaft, hogy még a bugyi is átázik, akkor miért nem képes szedni valamit, amitől kevesebb? :D

Vicces, ahogy hazudoztok, és magyarázzátok, hogy teljesen egészséges egy agyonhasznált nuni."


Ez egy természetes folyamat, nem érdemes gyógyszerrel piszkálni, mert több kárt okoz, mint hasznot.

A nuni nem mosogatószivacs, hogy elhasználódjon....

Ennyi ésszel valóban jobb, ha nincs barátnőd.

2019. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
93%

jezusom kerdezo. te hihetetlen sotet vagy. par honapja volt nogyogyaszat gyakorlatom. a sote 2es klinikajan. tudod mit mondott a prof, mitol szinte a leggyakoribb a gombas fertozes?

a tulzott huvelymosas, fertőtlenites! felborítja a huvelyi florat, pht, kevesebb a lactobacillus, amitol a candida elszaporodhat es kesz a huvelygomba. vagy uszoda. te jo eg, buta vagy, mint a fold.


orvosira jarokent en magam sem szednek tabit! hizhatok tole, stb. elkepeszto hogy elvarnad, azok utan h rossz tapasztalatai is voltak, hogy hormonnal tomje magat, csak hogy ne kelljen gumit huznod a farkadra. az mem egy aszpirin, nem csal egy kis bogyo! megneznem ha neked kene hormontablettakkal tomni magad mennyire lennel lelkes!


de tudod mit!!!


kerlek! kerlel menj el orvoshoz es add elo a sztorit, a huvelygombas hulyesegeddel egyutt igy! hadd röhögjenek a tudatlansagodon.

2019. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
91%
Jó, most már egyértelmű, hogy agyhalott vagy.... Szerintem eszmétlenül szomorú, hogy ilyen emberek léteznek, akik alapvető dolgokkal nincsenek tisztában és fel sem ismerik, hogy mekkora idióták. Írasson fel magának valami gyógyszert, amitől nem lesz folyása? Vagy nem hiszed el, hogy a fogamzásgátló tablettáknak lehetnek mellékhatásai? Te hülye vagy. Amúgy azt sem értem, hogy mi a francnak jössz össze egy olyan nővel, akinek nem hiszed el egy szavát sem, nem bízol meg benne és helyből egy ringyónak nézed. Őt nagyon sajnálom, ha ez tényleg igaz. Te meg fogdossad csak magadat, úgy a legjobb mindenkinek, az utcára nem engednélek ki ennyi ésszel.
2019. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy a hasonló nőkön kívül mindenki velem ért egyet és kirázza a hideg, és érzi, hogy igénytelenség, undorító? :)
2019. aug. 20. 13:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!