Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem, hogy szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy szakítottam a kezeletlen baja miatt?

Figyelt kérdés

Fél éves kapcsolat volt, és feltűnt, hogy a barátnőm minden nap tisztasági betétet hord, főleg az utóbbi időben. Rákérdeztem, de azt mondta, hogy a NORMÁLIS folyása miatt kényelmes, pláne így nyáron, és rá is szokott, furcsa már nélküle. Szerintem semmilyen olyan folyás nem normális, amihez minden nap betét kell, megkértem, hogy menjen el az orvoshoz, mert ez engem is érint, de azt mondta, hogy volt már ebben az évben, szóval ráér, és amúgy is tini kora óta ennyi folyása van, teljesen egészséges és soha nem volt nőgyógyászati baja. Könyörögtem, hogy legyen annyira szeretetteljes és igényes magával is és velem szemben is, hogy elmegy az orvoshoz és elmeséli ezt, de egyre agresszívabban utasította ezt el. Megkérdeztem hány férfival volt előttem, de erre nem válaszolt, merthogy undorító feltételezéseim vannak, és amúgy sincs hozzá közöm, mivel nem olyan sokkal, hogy bárkinek, akár még egy szigorúbb férfinak is elkerekedjen a szeme.

Nekem itt leesett, hogy valószínűleg mégiscsak fűvel-fával együtt volt, és inkább csendben szenved a batétekkel, mert ciki lenne az orvos előtt is, mivel azonnal tudná, mi az oka. Ezzel szembesítettem, erre szép pofont kaptam tőle, én pedig azonnal szakítottam, amire azt mondta, hogy neki is jobb lesz úgy.

Jól tettem, ugye?


2019. aug. 20. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
91%
bar inkabb a bakteriumok szaporodnanak a vaginamba,mint az ilyen elmehabarodottak mint te..
2019. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell ahhoz fűvel fával lefekudni hogy elkapjon valamit. Elég ha egy emberrel lefekszik aki előtte fűvel fával volt. De persze a férfiak nem hibásak a nemi betegségek terjedeseben ugye? Csak a könnyűveru nők, hát persze. Véletlenül se az aki nem akar gumit húzni. De a ti esetetekben szerintem szó se volt fertőzésrol. Mint ahogy már előttem is százan leirtak a folyás ha nincs szaga vagy fura színe, állaga akkor természetes és van akinek egy kicsit több van mint másoknak. Erre nem nagyon tud mit adni az orvos se, max a fogamzásgátlót amiről mint kiderült nála a másik vegletet váltotta ki. Nem varhatod el hogy szenvedjen szex közben csak mert neked úgy gusztusosabb. De mindegy is mert te se nem szeretted, se nem tisztelted. Jobban járt hogy megszabadult egy ilyen hulyetol mint te.
2019. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
11%

Erről amúgy eszembe jutott, amit egy lökött orvos ismerősöm mondott, mint viccet.... a sárga, büdös, gennyes hüvelyváladék és a fa építőkocka között az a különbség, hogy utóbbit könnyebb lenyelni.

33/f

2019. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó, te miért égeted magad az ostobaságoddal minden kérdésnél? Legalább ne írnád ki, hogy te vagy...bár ennek is van pozitív hozadéka, mégpedig hogy egyedül vagy ilyen sötét, nem vagytok annyira sokan.

A kérdező is leírta, nem volt büdös meg semmi. A folyás természetes, de ezt feleslegesen ragozzuk itt ezren. Nem azért lettél lepontozva, mert férfi vagy (khm, ez azért kérdéses) hanem mert hülyeségeket beszélsz és megint olyan témában nyilatkozol amihez nem értesz.

2019. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
83%
Hmm, tetszik ez, csak én építőkocka és sperma verzióval fogom használni.
2019. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
87%

🤣🤣🤣

Okos vagy. Gondolom a biológia órát átaludtad.

Nem mellesleg, az önzés netovábbja, hogy azt szeretnéd bogyót szedjen. Nem a te tested, halvány fogalmad sincs mot művel az a shit a női szervezettel... Főleg ha érzékeny is rá.

Ostoba vagy, és ezt reklámozod.

Gondolom nem sok hosszú kapcsolatod volt, ezért degradálod a nőket. Valószínűleg bántja az önérezeted a szakítás... Azt is el tudom képzelni, hogy a marhaságaid miatt ő dobott, most pedig önigazolást keresel, hogy márpedig neked volt igazad.

Az ég mentse meg tőled a nőket!

2019. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
12%

#54. Ez nem hozzászólás, csak bedobtam egy viccet, amit hallottam, hogy ne feszüljetek annyira. Felőlem váladékozhattok amennyit akartok, amilyet akartok, nem tartottam bioszórát, ugyan azt tudjuk. Az egyetlen érdembeli hozzászólásom a témához az volt, hogy céloztam arra, hogy akérdező kérése a párja felé, miszertint menjen el orvoshoz, vizsgáltassa meg magát, egyenértékű azzal a kéréssel, ha egy nő el akar menni std szűrésre a párjával. Ebben a tekintetben a csaj nem volt korrekt, nem esett volna le a gyűrű az ujjáról, ha elmegy az orvoshoz, aztán tájékoztatja a kérdezőt, hogy az orvos azt találta, hogy a p*nája ugyan olyan, mint fél éve volt és ilyen is marad. Ha tőletek kérnek, ahhoz is lehet jó pofát vágni.

33/f

2019. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
97%
De akkor a pasinak is el kellett volna menni kivizsgálásra.És nem az első szex előtt kért tőle ilyet.Na mindegy,majd talál egy normális férfit,aki ért is a nőkhöz.
2019. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
92%
Neki egyedül te voltál a kezeletlen baja, de jól tetted, hogy megkímélted az ostoba, hulladék személyiségedtől.
2019. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
98%

Szóval lekur vázod, mert előtted volt már 1-2 pasival, de azért nyomasztod, hogy neked ne kelljen már gumit húznod. És amikor ebbe nem megy bele, akkor egy ilyen szar kifogással dobod. Igazi úriember vagy.


Vegyél műpinát, abból nem folyik semmi.

2019. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!