Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem, hogy szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy szakítottam a kezeletlen baja miatt?

Figyelt kérdés

Fél éves kapcsolat volt, és feltűnt, hogy a barátnőm minden nap tisztasági betétet hord, főleg az utóbbi időben. Rákérdeztem, de azt mondta, hogy a NORMÁLIS folyása miatt kényelmes, pláne így nyáron, és rá is szokott, furcsa már nélküle. Szerintem semmilyen olyan folyás nem normális, amihez minden nap betét kell, megkértem, hogy menjen el az orvoshoz, mert ez engem is érint, de azt mondta, hogy volt már ebben az évben, szóval ráér, és amúgy is tini kora óta ennyi folyása van, teljesen egészséges és soha nem volt nőgyógyászati baja. Könyörögtem, hogy legyen annyira szeretetteljes és igényes magával is és velem szemben is, hogy elmegy az orvoshoz és elmeséli ezt, de egyre agresszívabban utasította ezt el. Megkérdeztem hány férfival volt előttem, de erre nem válaszolt, merthogy undorító feltételezéseim vannak, és amúgy sincs hozzá közöm, mivel nem olyan sokkal, hogy bárkinek, akár még egy szigorúbb férfinak is elkerekedjen a szeme.

Nekem itt leesett, hogy valószínűleg mégiscsak fűvel-fával együtt volt, és inkább csendben szenved a batétekkel, mert ciki lenne az orvos előtt is, mivel azonnal tudná, mi az oka. Ezzel szembesítettem, erre szép pofont kaptam tőle, én pedig azonnal szakítottam, amire azt mondta, hogy neki is jobb lesz úgy.

Jól tettem, ugye?


2019. aug. 20. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 Diazepam ***** válasza:
98%
Vicces amikor a pasik magyarázzák, hogy milyen a normális hüvelyi folyás. :DD Közben meg 10-ből 8-nak ott a barna csík az alsógatyáján. Ismételten tisztelet a kivételnek mielőtt még magára veszi olyan is akinek nem kéne. :)
2019. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
81%
Diazepam megint kitűnő éleslátásról tesz tanúbizonyságot, mint mindig. 10/10
2019. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
97%

"Miért van az, hogy a hasonló nőkön kívül mindenki velem ért egyet és kirázza a hideg, és érzi, hogy igénytelenség, undorító? :)"


Az a szomorú, hogy te még mindig azt hiszed, hogy neked van igazad...

2019. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, hogy minek kell egy ilyen kérdést kiírni? Az hogy a kérdező ide kitesz egy olyan kérdést, ami tájékozatlanságot mutat még megerősítét is vár, hogy helyesen cselekedett.


Ha véletlen nem lett volna indokolt ilyen miatt kidobni a nőt (nem volt), akkor kíváncsi lennék, hogyha tényleg érdekelné a gyk közönsége, akkor mit csinálna? Elmenne-e vajon a nőhöz és valamilyen módon prábálná-e helyrehozni, amit a tudatlanságával okozott vagy hagyná úgy, ahogy van.

Szerintem ez a kérdés is csak arról szól, hogy megerősítést vár arra, amit csinált és elég neki pont egy ilyen jellegű válasz és megnyugszik.

2019. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!