Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kaphatom vissza az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatom vissza az ex barátnőm?

Figyelt kérdés

Hogyan tudom visszaszerezni őt ha már van valakije?

Számomra ő az igazi ötéve szeretem nem tudom elengedni. Nagyon hiányzik és mással nem igazán tudok együtt lennisem.

26/F



2019. szept. 23. 12:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kérlek szólj, ha rájöttél. Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Totál reménytelennek érzem.
2019. szept. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Ha még mindkettőtök részéről van érzelem, akkor legyél távolságtartó, magabiztos de kedves, mintha most ismerkednétek meg. Az új partner nem mindig jelenti azt, hogy lezárt téged, talán csak próbálkozik, talán ez a tapasztalás kell ahhoz, hogy rájöjjön, hogy téged szeret. Nagyon sokan ilyenkor jönnek rá ezekre. De legyél elérhetetlen és magabiztos, az nagyon fontos!
2019. szept. 24. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Kerestem de sosem irt vissza. De o mondta hetvegen hogy megnezte nem egyszer a profilom

Nem regota lehet 2-3 honapja. Sajnos nem jo iranyba halad ez az egesz.. Most letiltott

2019. szept. 24. 09:50
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez elég egyértelműen azt jelenti: "már nem érdekelsz, hagyj békén"


Ha erőlteted, csak rosszabb lesz. Hagyd boldogan élni.

2019. szept. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem már eldöntötte, hogy szakítani szeretne. A félreértés volt az "indok", vagy az utolsó csepp.
2019. szept. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az hogy letiltasz valakit, nem biztos hogy azért van mert nem szereted és mert nem akarsz tőle semmit. Nekem volt akit azért tiltottam mert nagyon - nagyon haragudtam rá, vagy azért mert nem bírtam elviselni hogy látnom kell. Ezek mind azért voltak mert nagyon is érdekelt az illető.
2019. szept. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha vannak még érzelmek akkor talán vissza lehet szerezni. De ezt jobban te tudnád megítélni, hogy lehetnek e részéről. Ugyanis sok nő szakítás után rögtön új kapcsolatba rohan, amolyan feledtetőnek de ezek a kapcsolatok általában nem hosszú életűek, bár mint mindenben itt is lehet kivétel. De ha téged lezárt és valóban beleszeretett az új pasiba (nem caak azt hiszi) akkor veszett ügy valószínűleg. Ha már nem szeret akkor ha nekik nem is jönne ossze akkor sem jön vissza hozzád. Vagyis a kulcs az érzelem. Van e vagy nincs. Ez a lényeg.
2019. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!