Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményetek? Igaza van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Igaza van páromnak?

Figyelt kérdés

A mai napon családi eseményen vettem részt, anya testvérének ünnepeltük a születésnapját, amire párom nem lett meghívva.

Párom most teljesen ki van akadva, h ő miért nem lett meghívva, úgy érzi magát, mint egy számkivetett, stb...

Az a baj, hogy arról nem én tehetek, hogy nem lett meghívva, de mégis most én vagyok a szar...

Párom velem bunkózik, tiszta gyűlölködve beszél velem, mintha az ellensége lennék.

Szerintem nagyon eltúlozza ezt a dolgot, nem én vagyok a szervező, nem én állítom össze a vendéglistát, nem én tehetek arról, hogy ő nem lett meghívva, egy éve vagyunk együtt, és én is csak vendég voltam, én nem pattoghatok, hogy márpedig párom is legyen meghívva.

Már egy hete közöltem vele ezt a családi eseményt, érdekes, hogy nem akkor picsogott, hogy ő miért nincs meghívva, hanem az esemény után.

Még tegnap este, és ma reggel is mondtam neki, hogy majd szólok, hogy hogy érek haza, és utána talizhatunk, és semmi baja nem volt...

Szerintem ez egy nagyon inkorrekt viselkedés a részéről, fordított esetben én nem cirkuszolnék, h nem lettem meghívva.

Biztosan rosszul esne, vagy agyalnék rajta, de nem páromat büntetném miatta hiszen nem tehet róla.

Ezzel szemben párom letiltotta a számom, facén se válaszol, semmilyen formában nem kommunikál velem.

Ő nem jön hozzám, de én se menjek hozzá, mert lehet be se enged, hiszen neki tanulnia kell, ő nem fog velem cirkuszolni.

Kérdeztem tőle, hogy szakítani akar?

Azt felelte, hogy nem.

Na én ezen nem tudok kiigazodni...

Elvileg nem szakit, de gyakorlatilag leszarja, hogy mivan velem, és talizunk e, vagy sem...


2019. okt. 26. 23:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
97%
Akkor csak simán baemok vagytok. Egy normális kapcsolatban alap, hogy ahova én megyek, oda a párom is jöhet. Ettől vagyunk együtt. Ha pedig ő nem jöhet, nekem sincs kedvem igazán menni.
2019. okt. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet, hogy szexhiánya van? Akkor szoktak ilyen hisztisek lenni a pasik
2019. okt. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Balesete volt, megsérült a lába, emiatt már másfél hete nem szexeltünk
2019. okt. 27. 00:45
 14/17 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ez a baja! Nézd el neki, legközelebb pedig hívd el! Mert az gáz, hogy nem vitted magaddal, az meg tőle hülyeség, hogy nem jelezte előre, hogy neki ez szarul esik
2019. okt. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 LazyJones ***** válasza:
56%
Kisebbségben leszek, de szerintem nem jogos a kiakadása. Bármennyi ideje is vagytok együtt, nem te vagy a felelős mások vendéglistájáért, vagy azért, hogy ki kit hív meg. Mi lassan két éve vagyunk együtt a párommal, az ő családja szeret és befogad, mégis vannak olyan családi programok, amik szigorúan a családra tartoznak, és majd úgy esküvő magasságában lesz először kérdéses, hogy meghívjanak-e vagy sem. Szerintem ilyesmin behisztizni gyerekes és éretlen viselkedés, vagy más gond van a háttérben, vagy nagyon gyerekesen áll a témához.
2019. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%
Igen, jogosan akadt ki, egy éve vagytok együtt elég bunkó dolog a családod részéről hogy nem hívták meg őt is. Bár a hisztije kicsit túlzás azért. De a részedről pedig illett volna a párod mellé állni és legalább rakerdezni hogy viheted e őt is. Szóval van itt baj mindkét oldalról bőven.
2019. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha a kérdezo férfi lenne mindenki neki adna igazat lol..
2019. okt. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!