Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakított velem a barátom?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor vagyok a haverommal késő esténként. Múltkor pedig az osztálytársa meglátta hogy vele vagyok a boltban. És a barátom meg kiakadt hogy miért nem szóltam neki erről. Merthogy előre szólnom kellett volna ha fiúval találkozok.

2019. dec. 20. 14:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem jogos/nem jogos kérdés. Szakított veled, mert számára ez nem fért bele.

Én személy szerint az ilyenért sose szóltam a páromnak, normális, hogy nem csak én vagyok neki.

Ellenben van olyan barátnőm, aki ha 10 percet késik már lecseszi a párja.

En az ilyen birtokló embereket szépen elküldöm az anyjukba. Ha nem bízik annyira magában, hogy azt mondja "vagyok olyan jó pasi, hogy a barátnőm odáig van értem és eszébe se jut megcsalni" akkor nincs miről beszélni. Velem senki ne kompenzálja az alacsony önbecsülését!

2019. dec. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!