Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jól döntöttem-e?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem-e? Sajnos hosszú hónapokig őrlődtem,majd vègül szakítottam! A következő okok miatt:

Figyelt kérdés
Kiderült a pàromról,hogy pàr ève elöttem webcam szexel foglalkozott valamint sajàt kis vàrosunkban a 2.unokatestvèrèvel összejàrt 1-2 èvente alkalmi viszonyra! Nem tudtam feldolgozni! Pedig 100%-osan jó volt a kapcsolatunk! Most nagyon rossz nèlküle... Mitèvő legyek?

#jól döntöttem e ?
2020. máj. 31. 04:07
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Igen, nalam is kiverte! Sose voltam ilyen helyzetben...

Hulla szerelmesek vagyunk egymasba! Nem tudom elengedni... Viszont fèlek,ha újra összejönnènk (azon is sokat gondolkodunk),akkor újra előtörnènek bennem a rossz èrzèsek! + egy nagy rizikovallalas lenne ez nekem! Vagy tenyleg nem szamit a mult? En is sok csajjal lefekudtem, tudja is,de öt ez nem zavarja ! Pszichologust kene keresnem lehet...

2020. máj. 31. 18:11
 12/31 anonim ***** válasza:
Ha hulla szerelmes lennél,akkor nem zavarna a múltja.Amúgy azt szokás mondani,hogy hallgass a szívedre :)
2020. jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Èn úgy èrzem,hogy hulla szerelmes vagyok! Lehet pont ezèrt zavarnak a folgok. Nagyon nehèz dolog ez! Nem piskóta szerintem amit ez a làny csinàlt. Basszus,ha meg is maradnànk egymàsnak ezzel a tudattal együtt èlni... 😢😢
2020. jún. 1. 10:19
 14/31 anonim ***** válasza:
39%
Ha hulla szerelmes vagyok semmi nem érdekel,a múltja főleg nem ha Veled odaadó,kedves,figyelmes.
2020. jún. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
63%

"Nem piskóta szerintem amit ez a làny csinàlt."


De nem is olyan durva, mint amekkora fesztivált csináltál meg csinálsz belőle.

2020. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Hat nem piskóta! Igen abban lehet velem van a baj,hogy ez így èrint.

Tènyleg komoly tünetek jöttek elő miatta. Szorongàs, hirtelen remegès/síràs. Huu de gàz... Túl èrzèkeny vagyok. Pedig ha làtnàtok èlőben... haha (100kg szín izom, zero önbizalommal )

2020. jún. 1. 17:34
 17/31 anonim ***** válasza:

Döntsd el mit akarsz. Szereted ès vele akarsz lenni, vagy pedig nem tudsz a múltján túllendülni.

Ha az utóbbi, akkor viszont engedd el, ès lèpj tovább. Ennek semmi èrtelme, hogy kidobtad, de brühögsz tovább, meg tartod benne is a remènyt, húzva ezzel egymás idejèt. Hoztál egy döntèst, èlj ezzel együtt, ne szenvedhetnek tovább.

2020. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Jogos. Sajnàlom be kell ismernem,hogy bennem van a hiba,hogy nem tudok túllendűlni a múlton. Ez 1trauma nekem. Gyenge lelkü sz@r vagyok... Ez van... 😢😢
2020. jún. 2. 03:23
 19/31 anonim ***** válasza:

Hiába mondunk/írunk bármit, ha Te úgy érzed,hogy nem tudsz ezen átlépni, akkor zárd le és ne őrlődj rajta.

Annak nem látom értelmét,hogy húzd meg-ereszd meg alapon nem tudod elfogadni de mégis szereted..


Viszont azzal számolnod kell,hogy minden kapcsolatban vannak nehézségek, szükség van kompromisszumra.A másik fél részéről is, tehát téged is el kell fogadni olyannak, amilyen vagy.

2020. jún. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van az utolsó válaszolónak. Èn is ezt pedzegettem már.

Mindegy ki mit gondol erről. Ha tèged ez ennyire mèlyen èrint, akkor ne erőltesd. Minden jogod megvan hozzá, hogy ne folytasd így vele, ezeknek tudatában.

Csak akkor ne játsz vele. Mond ki, hogy vège, ès ne beszèljetek többet. Ne írogass neki utána, de hogy te halál szerelmes vagy, meg talán benne vagy az újrakezdèsben. Semmi èrtelme erőltetni ha így kivagy. Köszönhetek el, hadd lèpjen ő is tovább. Meg te is.

2020. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!