Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jól döntöttem-e?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem-e? Sajnos hosszú hónapokig őrlődtem,majd vègül szakítottam! A következő okok miatt:

Figyelt kérdés
Kiderült a pàromról,hogy pàr ève elöttem webcam szexel foglalkozott valamint sajàt kis vàrosunkban a 2.unokatestvèrèvel összejàrt 1-2 èvente alkalmi viszonyra! Nem tudtam feldolgozni! Pedig 100%-osan jó volt a kapcsolatunk! Most nagyon rossz nèlküle... Mitèvő legyek?

#jól döntöttem e ?
2020. máj. 31. 04:07
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Így van, igazatok van sajnos. El kell engedni egymàst! Erre nincs orvoslàs. Elmesèlek valamit: tegnap mondta a làny,hogy talàlkozzunk.

Meg is törtènt,elmentünk egy neves ètterembe,steak-et enni. Sajnos majdnem vègig úgy ültem vele szembe,hogy hullott a könnyem. Utàna mondta,hogy sètàljunk egyet... Sèta közben is remegtem vègig,meg azt mondogattam neki folyton,hogy mièrt de mièrt kellett lefeküdni a rokonàval??? Mondta,hogy sokszor nagyon maga alatt volt ès egyedül èrezte magàt! Megbeszèltük,hogy vège nagyon korrekt volt velem mondta,hogy làtja rajtam,hogy èn pszihèsen mennyire belecsavarodtam ebbe! Javasolta,hogy menjek el orvoshoz... hàt szerintem az is lesz...

2020. jún. 2. 13:37
 22/31 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy leírtam a sztorimat,de ez törtènt velem! Sose kívànom ezt senkinek,hogy szeret valaki, de sajnos mègse tud együtt lenni vele az illető! Nyilvàn a màsikat is olyannak kell elfogadni amilyen, de az èn esetemet elèggè speciàlisnak gondolom. Ő velem tökèletes volt elfogadtam olyan kis bolondosnak amilyen, viszont a múltja egy rèmàlom, egy könnyüvèrü nő volt. Amit èn megtudtam ès nem tudtam elfogadni, sakk-matt! Így jàrtam...
2020. jún. 2. 13:44
 23/31 anonim ***** válasza:
Tényleg jó lenne ha elmennél egy pszichiáterhez! Férfi léttedre eléggé furán reagálod le ezt a történetet! Biztos,hogy erről szól ez az egész? A lány is odavan Érted? Nem akarlak bántani,de ez nem férfias viselkedés.
2020. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Hát jah, ez nagyon gáz. Zokogó fèrfi csak mert a szerelme 10 èvvel ezelőtt levetkőzött webkamera előtt...hááát elèg meredek. Èn őszíntèn szólva el nem tudom kèpzelni mit eszik benned.
2020. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Igen el fogok menni! Nèzhettek hülyènek,de ez van! Amúgy olvassàtok el a dolgokat! Majd ha nàlatok is ez kiderült volna,hogy a szerelmetek 10 èven àt randizott a rokonàval + volt olyan,hogy a rokona ès a haverja 3asban szexeltek akkor nem tudom ki mit èrezne belül? Rokonaval valo messengeres beszelgetest is lattam,hogy "huu mekkoràt èlveztünk együtt stb stb " nem kívànom senkinek! Csak úgy csöpögött a homlokomról a víz a telefonjara mikor ezt elolvastam!

Na mind1 ez van, sajna ezek miatt én szorulok orvosi segítsègre...

2020. jún. 2. 20:08
 26/31 anonim ***** válasza:

"akkor nem tudom ki mit èrezne belül?"


Ok, sokaknál kiveri ez a biztosítèkot, de ez nem indokolja ezt a fèrfiatlan viselkedèst amit művelsz.

2020. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Hààt lehet,hogy nem indokolja! Ez van sajnos...

Soha nem voltam ilyen helyzetben, nem tudom kezelni!

Ez a "fèrfiatlanàgomnak" az oka!

Keresek pszichologust is...

😔

2020. jún. 3. 03:34
 28/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne haragudj, de már kérdeztem is... Biztos,hogy kölcsönös volt ez az erős vonzalom egymás iránt? Számomra olyan mintha Te nagyon beleélted volna magad ebbe a kapcsolatba a lány viszont egész más beállítottságú lehet.

Nekem furcsa,hogy két ennyire letérő személyiség hogy vonzódhat ennyire erősen egymáshoz?OK, hogy nem vagyunk egyformák, de Te borzasztóan érzékeny lelkületű vagy, Ő meg szabadabb gondolkodású lehet az Általad leírtak alapján.


Lehet,hogy Ő barátként kezelt, Te pedig szerelmes vagy Belé?

2020. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
100% ,hogy kölcsönös volt ez a dolog! Minden tèren. Igen èn nagydarab izmos ember lètemre, baromi èrzèkeny lelkü vagyok! Az itt a lènyeg szerintem,hogy szeretjük egymàst szivem szerint vele lennèk, csak amiket megtudtam róla, azok annyira legalja dolgok amelyektöl èn teljesen kikèszültem ès hónapok utani kinlódàs àràn hoztam 1 döntèst! Úgy ,hogy teljesen szerettük egymàst! Ez amolyan jó-jó, de mègse jó vele! Nem kívànom senkinek... Ekkora csalódàst... 😓😓
2020. jún. 3. 19:33
 30/31 anonim ***** válasza:
29%
Kezdem unni,hogy akármikor megnyitom a fórumot,ez a kérdés jön fel.Ember,legyél férfi döntsd el mit akarsz és vállald a következményeket! Tojd le mások véleményét!
2020. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!