Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitás utàn ha letiltottad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás utàn ha letiltottad az exed, milyen okbòl tetted? Olyan gyerekes ès embertelen, ha valaki ezt csinálja. Mi a magyaràzat erre, mièrt csinàljàk sokan?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 21:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért akadtál ezen ki. A kapcsolatnak úgyis vége, nem oszt nem szoroz a tiltás. Annyit jelent, hogy nem tudjátok nézegetni egymás életének alakulását még véletlen sem, de ez nem kifejezetten rossz dolog.
2020. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Arra mi a magyarázat inkább, hogy szerinted likeolni kéne az ex fotóit és időnként nosztalgikusan a múltba révedve böngészni az adatlapját?

Kit érdekel? Akinek van normális élete, meg talál új párt is, az nem az exén nosztalgiázik.


Általában a kapcsolatot lezárni az egyik fél akarja inkább, a másikban tüske marad, tovább kell lépnie, ezért letiltja. Meg ugye ott a zaklatás, a csúnya szakítás is, ami megéri a letiltást.


Nekem nincs sok sok exem, egyet hagytam csak meg ismerősnek a háromból, ő igazán nem is érdekelt soha. Ő meg nem törölt ki. Na neki sem nézegetem soha az adatlapját, nem is likeolgatom.

2020. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Zaklatott. Napi 40x hívott, írt minden felületen. A szép szóból nem értett. Hiába kértem többször normálisan, hogy engedjen el és ne keressen, lépjünk tovább mindketten, mert ennek vége.

Csak úgy tudtam megkímélni magam a zaklatásától ha tiltottam minden platformon. Soha senkit nem tiltottam még le, csak őt.

2020. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

6-os! Hogy lehet csak egy idegen valaki, aki hosszabb-rövidebb ideig az èleted rèsze volt? Magyaràzd el kèrlek, szeretnèm megèrteni!


Egy règi kollèga, volt szomszèd, règi tanàr, egy baràt, akivel màr nem beszèltek mert tàvol vagytok. Akkor őket is letiltanàd? Mièrt? Hiszen ők is kapcsolódtak valaha az èletedhez, nèha jò tudni mi van velük, nem? Az emlèkeket mièrt kell eltemetni? Embereket mièrt kell kitörölni az èletedből? Az exed nem idegen, csak màr nem a szerelmed. Egy baràt vagy csak egy emlèk a mùltbòl, de sosem idegen.


Mi szèpen vàltunk el, ùgy hogy baràtok leszünk, mègis letiltott.

2020. szept. 28. 23:30
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Barátok?? Soha nem tudnék olyannal barátkozni akit egykor szerelemmel szerettem.

Sőt, szerintem aki ezek után barátkozna, annak a szerelme sem volt őszinte soha.


Tiltottam le zaklatás miatt és valószínűleg tiltok majd önvédelemből is, ugyanis a friss szakításom iszonyúan fáj nekem, talán nem is leszek túl rajta soha. De az egy keveset biztos segíteni fog, ha sehol nem akadok bele, se interneten, se élőben.

2020. szept. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
82%

Jajj így már értem! Akkor sérült a kis lelkivilágod :( Tudod, párommal együtt tiltottuk le a kattos exét, aki belájkolta, hogy kapcsolatban vagyunk, majd a közös képeinket, majd (ahogy azt sejtettem) ráírt a barátomra. Ott telt be a pohár. Nem azért, mert féltékeny lennék (többek között azért sem, mert maximális a bizalom köztünk..) hanem azért, mert van egy határ. Van egy pont, amikor nem tűröm tovább a pofátlanságot. És van egy pont, ahol (ha fáj is neked az igazság) az új szerelem a régi helyébe lép. És tudod, akkor már bőven nem te leszel a fontos, és ha tovább akar lépni az ex, az az ő szíve joga, ahogy az is, hogy ezt milyen úton teszi. Ebbe nincs jogod beleszólni, és hidd el, őt a legkevésbé sem érdekli, hogy ez óvodás-e szerinted. Tudod miért? Mert ellentétben veled, ő már magával foglalkozik, és nem azzal, hogy te mit szeretnél vagy mit várnál tőle.

Azzal segítenél magadon, ha kilépnél ebből a szánalmas áldozatszerepből, és te is szépen továbblépnél. Neki nem kell a lájkod vagy a barátságod, főleg, ha új párkapcsolata van. És ez teljesen normális, szóval inkább próbálj meg te tükörbe nézni. A fájdalom idővel elmúlik, a kérdés, hogy mit kezdesz azzal az idővel.

2020. szept. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
15-ös. A barátok dolgot képletesen értettem. Sokan mondják a szakitás után hogy legyünk barátok, de szerintem ezt nem arra értik, hogy igazi barátok, akik minden másnap beszélnek és együtt járnak szórakozni stb. Ezt arra értik, hogy maradjon meg egy jó kapcsolat, azaz néha lehet beszélni, megkérdezni, hogy van a másik, esetleg szülinapokon, névnapokon ráirni. Lájkolni a új családjával a fotókat. Én két régi barátommal is ilyen kapcsolatban vagyok, nem okozott gondot sem az ő új kapcsolatában, sem az enyémben. De ezt idővel lehet, később. Nem azonnal szakitás után, mikor még vannak esetleg érzések.
2020. szept. 29. 05:29
 18/33 A kérdező kommentje:
16-os! Én is értem! Süt a szavaidból a féltékenység, csak szólok. Szerintem nem rám vagy mérges...és a mondataidat nem nekem szántad igazából.
2020. szept. 29. 05:39
 19/33 anonim ***** válasza:
19%

#16

Nehogy 1x te is ilyen "kattos ex" legyél...

Te annyit tudsz a párod múltjáról, előző kapcsolatáról, a szakítás módjáról, ammenyit és AHOGY ő azt neked előadta.


Ha az én exem, azaz azóta az újra alakulófélben lévő párom új kapcsolatba kezdett volna, én is bekattantam volna valószínűleg, mivel hónapokig még ő /is/ keresett engem, érdekelte, van-e valakim, stb.

Tehát tisztában voltam vele, hogy ez a dolog lezáratlan kettőnk között.

Ha új kapcsolatba kezdett volna, provokációként tekintettem volna rá és tudtam volna, hogy csak gyógykapcsolat/búfelejtő, nevezzük akárhogy.


A ti történeteteket nem ismerem, így nem fogok ítélkezni feletted, csak leírtam neked egy "kattos ex" szemszögét, és felhívom a figyelmed, hogy te is bármikor kerülhetsz ebbe a szerepbe.


Persze mondhatod, hogy te sosem, te elengednéd. Én is ezt hittem, de fontosabb volt a büszkeségemnél az, amit érzek.


És mint kiderült, jól éreztem, hogy nekünk igenis egymás mellett van a helyünk.

2020. szept. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó, köszi, pont a kattos ex szemszögét írtad le. Tudom, hogy azt hiszed logikus, amit előadtál a te oldaladról, de nem az!


Az, hogy megkérdezte, hogy vagy, nem azt jelenti, hogy veled akar lenni, hanem hogy aggódik a szakító fél, hogy dolgozza fel a dolgokat a másik, mert a múltat nem lehet semmissé tenni, valamennyi kedvel, csak nem szeret annyira, hogy megint veled akarjon kapcsolatban lenni.


Az meg, hogyha összejön valakivel, miközben odadobott neked egy hogyvagy mi van veledet, de azt hiszed hogy provokál téged, az annyira abszurd, hogy leírni is nevetséges..


Én a helyedben keresnék egy pszichiátert(pszichológusoknak kisebb a tekintélye meg a szaktudása)hogy helyrerakja a gondolkodásod, valami nagyon nincs rendben mögötte..


Tudjuk, hogy ezt gondoljátok, és tudjuk, hogy ez marhaság! Nincs alakulóban lévő kapcsolatod az exeddel, romokat próbálsz összeragasztani, és valójában ragasztód sincs!


Kíméld meg magad az egésztől!

2020. szept. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!