Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitás utàn ha letiltottad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás utàn ha letiltottad az exed, milyen okbòl tetted? Olyan gyerekes ès embertelen, ha valaki ezt csinálja. Mi a magyaràzat erre, mièrt csinàljàk sokan?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 21:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem pedig neked kellene orvos. :D

Nem bírod felfogni, hogy minden történet más és más, nem minden fekete és fehér.


Nem egy mizujsról meg hogy vagy-ról van szó, de nem is állok le veled vitatkozni, mivel semmi közöd hozzá, na meg nem is méltatlak még csak annyira sem, hogy a karaktereket pazaroljam rád.


UI: ha nem akarna velem lenni, akkor nem lenne velem újra. :)

mert attól, hogy te kattosnak tartasz, az alakulás nálam nem azt jelenti, hogy megkérdezte mizu, hanem megkeresett, megbeszéltük a dolgokat és úgy döntöttünk, újra belevágunk,mivel nem kettőnkön ment el ez a történet.

2020. szept. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%

16,20:

eléggé szűk látókörű vagy és valszeg a párod is, ha már téged "szeret". megérdemlitek egymást.

tipik olyan nő lehetsz, aki azt hiszi magáról, hogy tökéletes.

neked azt kellene elfogadnod, hogy a párod kattos exe is a párod életének a része volt. kattos? akkor te is az lehetsz :D

biztos, hogy nem szépen és korrektül váltak el, ha a lány még reménykedik, akkor erre bizony a párod okot adott, ha tetszik, ha nem. és te leszel a következő, akivel így fog játszadozni, ha már megun.

2020. szept. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%

Felregisztráltam megint egy ismerkedős oldalra, és a kattos exem egy pillanat alatt írt, biztos provokációnak vette, hogy pont arra az oldalra regisztrálok, amit ismer! :)


Hajrá a “kapcsolathoz”, szerencsétlen csaj csak el lehet keseredve vagy magányos, ha egyszer szakítottatok, nem kellesz neki eléggé, megint dobni fog. Egy kicsit bele kellene gondolni és lejönni a földre, meg összegyűjteni egy adag önbecsülést!

2020. szept. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%

Itt mindenki olyan okos, meg akarja mondani, hogy más hogy élje az életét.

Attól, hogy vannak a tipikus "kattos exek", akik ok nélkül nem engedik el a másikat, az egy dolog.

De van az éremnek egy másik oldala is, ahol bizony a szakító fél sem biztos a dolgában, rájön, hogy elhamarkodott döntést hozott, és ő is nyitott az újrakezdésre.

Volt körülöttem olyan példa, ahol a szakító fél életkörülményei miatt döntött úgy, hogy nem húzza le tovább a másikat, mert rossz útra tért és elveszítette önmagát, segítségre szorult, amit későn ismert fel.

Idővel belátta, hogy rossz döntést hozott, elkezdett javítani az életén és elnézést kért az exétől/párjától, amiért még őt is elmarta maga mellől.

Meg tudták beszélni és belevágtak újra. - ilyen esetben, én osztom annak a kommentelőnek a véleményét, hogy kattossá válna, ha az exe új kapcsolatba kezdett volna, mert nem azért váltak el valószínűleg az útjaik, mert az érzelmek elmúltak, hanem mert beleesett egy gödörbe a párja, amit ő felismert, de a párja nem.


Amíg nem voltatok ilyen helyzetben, addig nem szabadna ítélkezni és véleményt alkotni más életéről, döntéseiről.

Ahol kerek-perec megmondja a szakító fél, hogy nem szeretlek már, sajnálom, köszönöm a veled töltött időt - ott helytálló a vélemény, hogy engedd el, ne legyél kattos ex.

Viszont ha a szakító fél sem biztos még önmagában sem és hetekig, hónapokig napi kontaktban van a másikkal, érdeklődik felőle, a tudtára adja, hogy szereti és nem szeretné, hogy elengedje, csak időre van szüksége - akkor innentől ez annak a személynek a döntése, hogy vár-e, akivel szakítottak.

És nyilván, ha szereti a másikat, akkor várni fog, akkor is, ha hülye és esetlegesen később megbánja.

Hogy sokaknak nem opció a mégegy esély, mert van "önbecsülésük", vagy makacsok, az az ő döntésük, ahogy másoknak is az, ha adnak újabb esélyt a kapcsolatuknak.


A felháborodott kommentelő aktuális párja is simán lehet, hogy sakkban tartotta az exet, éltette a reményt benne, ezt nem tudhatjuk. Ilyen esetben némi kattosság érthető.


Én azt mondom, ez a kommentelő legyen boldog a párjával, örüljön, hogy a kattos ex tiltásra került.


A másiknak pedig szintén sok boldogságot és sikert kívánok az újrakezdéshez.


Ne legyünk már ennyire negatív magyar mentalitásúak, hogy ismeretlenül is a másik élete felett ítélkezünk.

2020. szept. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
47%

Nem voltunk? De voltunk!


Ez a felnőtt párkapcsolatok, az az általános, hogy volt kapcsolatunk.


Ha szakít az egyik fél bármi miatt, akkor nem elég fontos neki a másik. Dobtam már én is valakit, és engem is dobtak már, volt újrakezdèsi szándékom nekem is meg másoknak is. MIND nagyon rossz ötlet volt. Ismerek én is “szuper” 10-20 éves házasságokat, meg pár éves hónapos kapcsolatokat, nem azért vannak együtt mert a másikkal akarnak lenni, hanem mert nem akarnak egyedül lenni, vagy nem találtak az igényeiknek jobban megfelelő partnert még.


Azon szerencsések közé tartozom, aki volt szerelmes, tudom, hogy semmiért nem engedtem volna el, nemhogy én szakítsak.


Nehéz volt, de tanultam belőle, már felismerem az érzést és a körülményeket, mikor már nem szerelem van, hanem megszokás és kényelem. Arról sem könnyű lemondani, de azért lényegesen könnyebb.

2020. szept. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Igen, ez a felnőtt kategória, viszont ez nem azt jelenti, hogy mindenki volt már mindenféle helyzetben. Ne beszélj más nevében.


Én például az első párommal vagyok együtt 18 éves korom óta, most 25 éves vagyok. El nem tudom képzelni, egy szakítás mit váltana ki belőlem, adnék - e újabb esélyt magunknak, de valószínűleg igen,mivel nagyon fontos ő nekem.

Mivel gyerekként jöttünk össze, lehet, hogy nem tudnánk felnőttként viselkedni egy ilyen helyzetben, lehet, hogy egyszer meggondolatlanul odavágjuk a másiknak, hogy szakítsunk. (ne legyen ilyen) Ez neked miért fáj? Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.


Nem tudom, hogy a kommentelok, köztük te is hány éves vagy, hány kapcsolattal a hátad mögött, mennyit tapasztaltál. Mert a te életed.

A másé meg másé, és úgy éli, olyan döntéseket hoz, amilyeneket ő jónak lát.

2020. szept. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Köszi a véleményeket, az vagyok, aki épp az újrakezdésben van benne.

Szuper, hogy ti már tapasztaltatok, de engem nem az érdekel, hogy mások miket éltek meg és mi a véleményük.

Továbbra sem ismeritek a körülményeket és nem is kell.

Ha nem fog menni, akkor nem fog menni, ez a mi bajunk, nem másé.

Attól, hogy sokaknak nem működött, nem jelenti azt, hogy nekünk sem működhet.

2020. szept. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Ahhoz, hogy valaki kattos exè vàljon sokszor nagyban hozzàjàrul a szakìtò fèl viselkedèse is. Nem mondja meg kerek perec, hogy màr nem akarok tőled semmit, vagy hogy vège. Elmegy, de az üzenetekre vàlaszolgat, nèha félreèrthető üzeneteket, reakciòkat küld. Aztán meg egyik pillanatròl a màsikra letilt. Èrthető ha valaki ebben az esetben bekattul.
2020. szept. 30. 17:42
 29/33 anonim ***** válasza:

#28 akkor sem kell kattos exé válni. Emelt fővel távozni kell, már amennyiben van önbecsülésed. A "nem kellesz többé" mondatnak rengeteg más formája is van, és ezeket egy kis érzelmi intelligenciával fel lehet ismerni. Például, ha nem mondja ki (és nem tesz érte) hogy veled akar lenni, akkor elárulom, hogy nem akar. Ez valójában ilyen fekete és fehér, de mindenki a saját bőrén tapasztalja meg. Úgyhogy engem aztán nem zavar, ha az ellenkezőjét akarnád bizonygatni. Majd rájössz.

Illetve ha ennyi önbecsülésed nincs, és egy férfi után akarsz futni, mert ő hideg-meleg jeleket küld, akkor először építsd fel magad, mert utána könnyebb lesz 😉 De persze ha olyan emberrel akarsz lenni, aki egyszer már ott hagyott, aki egyszer már nem volt biztos kettőtökben, aki egyszer már lemondott rólad, akkor sok erőt kívánok, és előre sajnállak :/

2020. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ja és ha szerinted rólam süt a féltékenység, akkor a következő párkapcsolatodba neked is kívánok egy áskálódó kígyót, aki történetesen a párod exe. Majd abban az esetben ítélkezhetsz a meglátásaim, a döntéseim felett.
2020. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!