Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitás utàn ha letiltottad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás utàn ha letiltottad az exed, milyen okbòl tetted? Olyan gyerekes ès embertelen, ha valaki ezt csinálja. Mi a magyaràzat erre, mièrt csinàljàk sokan?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 21:01
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
53%

Talán neked sem úgy kellene ítélkezned egyes emberek története felett, hogy az adott szituációban nem te vagy benne, nem te éled meg.

Oké, oké, rájött mindenki, hogy te a szakítás után emelt fővel távozol és nem táncolsz vissza.

De még mindig nem értem, hogy miért fáj neked ha más megprobalja, mert esetleg ő még nem élt meg ilyet. De ha meg is élt és megint a vesztebe rohan, ahhoz is mi közöd amúgy?

Itt mindenki a személyes tapasztalatairól írt, és néhányan meg akarjátok mondani, hogy ilyen nincs. :D

De van b*sszameg, én is kezdtem már újra / folytattam, működik azóta is, úgyhogy ne akarja már megmondani senki, hogy semmilyen esetben sem működhet. Komolyan nem értem ezeket a felesleges vitákat,emberek itt élik ki magukat.

2020. okt. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Nem csak az újrakezdés a baj, hanem a kattos ex szerep!


Újrakezdeni lehet úgyis, hogy felkeresed x idő után, és megmondod, hogy hiányzik és kell neked, próbáljátok meg újra, ha benne is van ilyen érzés, adsz neki pár napot átgondolni..(máskérdés, hogy nem fog menni, de így normális!)


Az, hogy szakítás után keresed, lájkolod, azt hiszed, hogy az új kapcsolata a te figyelmed felkeltését szolgálja!!!, na az beteg!

2020. okt. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek, akiknek mind1, csak ne egyedül legyenek + érzelmeket táplálnak az ex iránt. (igen, a harag, a bosszúvágy, stb is érzelmek).

Az én exem ha én nem kerestem, akkor keresett ő, kérdezgette van-e valakim, stb.

Én őszinte voltam vele, ő meg szórakozott.

Hol azt mondta, hogy van valakije, hol azt, hogy nincs, csak azért, hogy engem bosszantson, ki tudja miért?

És mivel én voltam az a fél, akivel szakítottak és mindamellett, hogy így játszmázott velem, sokszor elnézést kért, hogy sajnálja, szeret, hiányzom, ő sem érti, miért csinálja ezt - így ez nekem fájt, és igen, bekattantam már-már ettől.

Ez hónapokig húzódott, egyikőnk sem lépett abba az irányba, hogy megszakítsuk a kapcsolatot.

Én nem tudtam volna, mert naivan a reményt éltettem (amire adott is okot sokáig, hozzáteszem), ő meg ki tudja, miért nem lépte ezt meg.


Szóval igen, én is azt mondom, hogyha ezeket megélve láttam volna, hogy ő kapcsolatba kezdett mással,azt gyerekes versengésnek vettem volna.

Mert egyértelmű volt, hogy még nem lépett ő sem túl rajtam, hisz hónapokig még velem foglalkozott. Ha ezek alatt belekezdett volna egy másik kapcsolatba, az nem lett volna őszinte részéről, ennyi.

Tudnám részletezni, hogy mik zajlottak nálunk a szakítás utáni hónapokban, de nem látom értelmét.

Abban az esetben, ahol a felek korrekt módon válnak el, ott helytálló a kattos ex megnevezés.

De előfordul, hogy az az ex nem véletlenül kattan be, amiről a másik fél IS igencsak tehet.

Nem tudhatja senki, hogy az aktuális párja hogy viselkedett az exével, szórakozott-e még vele, megalapozta-e a kattosságát.

De nyilván, ha kialakulófélben van egy új személy, akkor nem azzal dicsekszel, hogy még az exeddel társalogsz és szórakozol, adod alá a lovat és élteted benne a reményt.

Hiába is hihetetlen, vannak ilyen emberek és az én exemből kiindulva, akinek egyértelműen mentális problémái vannak, tudják legjobban megjátszani magukat, adni a szépet és a jót, úgy manipulálnak, hogy észre sem veszed, ameddig nem találkoztál ilyen személlyel.

2020. okt. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!